Druhý díl seriálu novinek o největší akci nejen našeho klubu za poslední 2 dekády

Během února jsme pokračovali v úsilí s předstihem finančně zajistit celou akci. Jmenovitě se k podpoře této akce přidali společnosti Stavebniny Opařany, Společnost Stejstav, RUKU.CZ, Micro-Epsilon, SNN Bechyně a dále podnikatelé Denisa Šlechtová a Tomáš Bočan.

Všem sponzorům ještě jednou a jistě ne naposledy děkujeme.

V otázce sponzoringu jsme již aktivně zažádali v dotačním programu JčK a město Bechyně a nadaci ČEZ. Rada města Bechyně velkoryse schválila podporu této akce. Na vyrozumnění ostatních žádostí čekáme.

Obracíme se proto i nadále na Vás, naše fanoušky a rodiče hráčů. Pokud byste měli nápad, koho v této otázce oslovit, neváhejte nás kontaktovat a podělit se s námi o Vaše nápady ať už mailem nebo kontaktní osobou klubu.

Na přelomu února a března jsme poptali nacenění dopravy u místních dopravců, jejich potvrzení bude předmětem preview za měsíc březen.

Výkonný výbor a trenéři se začali aktivně scházet a rozdělovat úkoly pro tento turnaj. Mezi děti jsme začali distribuovat přihlášky na turnaj a plní se nám také zbylá místa v autobusech. Tato místa plní naši fanoušci a rodiče účastníků. Ti si hradí plnou částku, tedy 4 500 Kč. V té mají hrazeno ubytování a cestu a také vstup do Allianz Arény a muzea největšího nejen Německého mužstva, Bayernu Mnichov.

ANO ČTETE SPRÁVNĚ POVEDLO SE NÁM ZAJISTIT PROHLÍDKU STADIONU A MUZEA BAYERNU MNICHOV

Tato informace je velice čerstvá a bude velikým benefitem celé akce.

Další novinkou je vyhotovení návrhu pamětních trik od společnosti BESPO z Protivína. Jejich design se nám velice zalíbil a tyto památeční dresy budou celou akci hráčům připomínat po zbytek života. Fanoušci si mohou dresy a mikiny uhradit sami a to v ceně 600 Kč za triko, respektive 1 100 Kč za mikinu.

Další informace Vám přineseme v březnovém preview.

Akci již dříve finančně podpořil náš hlavní partner, společnost JR FOOD, dále pak společnosti BioAktiv, advokátní kancelář Constelius, společnost Cservis a PL BEKO a pan Jan Šimeček, který je zároveň členem klubu.

Všem sponzorům ještě jednou velice děkujeme a budeme se těšit na pokračování novinek z prostředí FC Bechyně a TJ Sokol Stádlec