V této rubrice se každý měsíc dozvíte nejčerstvější novinky týkající se největší události tohoto roku v rámci našeho klubu.

V průběhu ledna aktivně pracujeme na finančním zajištění celé akce. Akci již finančně podpořil náš hlavní partner, společnost JR FOOD, dále pak společnosti BioAktiv, advokátní kancelář Constelius, společnost Cservis a PL BEKO a pan Jan Šimeček, který je zároveň členem klubu.

Všem sponzorům ještě jednou a jistě ne naposledy děkujeme.

V otázce sponzoringu jsme již aktivně zažádali v dotačním program JčK a město Bechyni. Na vyrozumnění obou žádostí čekáme. Obracíme se proto i na Vás, naše fanoušky a rodiče hráčů. Pokud byste měli nápad, koho v této otázce oslovit, neváhejte nás kontaktovat a podělit se s námi o Vaše nápady.

Dále během ledna proběhne poptávka dopravy u 3 dopravních společností, aby byla zajištěna nejlepší možnost.

Od ledna bude každý měsíc probíhat alespoň jedno setkání trenérů a výkonného výboru, abychom zajistili vše potřebné. Od února poté provedou trenéři nominaci na turnaj. Zbylá místa nabídneme rodičům, kteří si zaplatí narozdíl od dětí plnou cenu. Ta bude spočítána až podle ceny dopravy, nicméně již nyní víme, že ubytování pro dospělou osobu vyjde na 3400 Kč. Cena pro děti je zatím odhadovaná na 2000 Kč, ale může se ještě snížit podle výše finanční podpory získané od sponzorů. Tato částka se však již jistě nebude zvyšovat.

Další informace Vám přineseme v únorovém preview.