FC Bechyně společně s partnerským TJ Sokol Stádlec se rozhodla vypravit své mládežnické týmy na mezinárodní turnaj Germany Cup 2024. Tato akce bude největší událostí našeho klubu za poslední 2 dekády. Na turnaj jsme přihlásili kategorie U10, 11, 13, 15 a 17. Tedy více než 70 sportovců a s nimi odpovídající realizační tým.

Odkaz na stránky turnaje najdete ZDE

 

Jelikož se jedná o logisticky, organizačně a zejména finančně velice náročnou akci, začali jsme vše zajišťovat již během podzimu 2023. Ubytování bude zajištěné v domově dětí a mládeže. Doprava na turnaj hodláme zajistit vypravením dvou autobusů. Abychom plně využili kapacitu autobusů bude zájemcům z řad rodičů nabídnuto cestování a ubytování s týmem.

Pro naše hráče se bude jednat o nezapomenutelnou zkušenost. Mohou porovnat své dovednosti na mezinárodní úrovni.

Jelikož se jedná opravdu záměr téměř přesahující náš klub, budeme moc rádi, pokud se najdou zájemci z řad rodičů, kteří budou chtít podílet na organizování celé akce a do Německa se s námi i vydají.

Aktuálně v plném proudu probíhá finanční zajištění celé akce. Členové výboru aktivně oslovují případné zájemce z řad sponzorů a to jak s nabídkou podpory této konkrétní akce, tak s nabídkou dlouhodobější spolupráce.

O novnikách Vás budeme informovat prostřednictvím našich stránek a FB