Vážení rodičové,

dovolujeme si Vás informovat o možnosti registrace do programu Aktivní město. Více o programu najdete ZDE

V odkazu je rovnou možné se zaregistrovat. A jaké jsou výhody tohoto programu?

Podobně jako zaměstnavatelé motivují svoje zaměstnance poukázkami na sport, relaxaci či volný čas, je i projekt Aktivní město založen na distribuci účelových příspěvků, které občané získají od své radnice a následně je mohou využít na uhrazení části nákladů za kurzovné nebo členský příspěvek u registrovaných poskytovatelů.

Zjednodušeně řečeno klub FC Bechyně je zde registrovaný a každé pololetí (tak jako je tomu ve školní docházce) vypíšeme aktivitu tréninkových jednotek. Vy, členové FC Bechyně, si zde následně zaregistrujete své děti a členské příspěvky, případně platby za soustředění jsou hrazeny z tohoto programu.

Jedná se o velice výhodný program a byla by veliká škoda nevyužít této možnosti. V případě jakýchkoliv nejasností neváhejte kontaktovat i nás a to ať už prostřednictvím mailu, na telefonním čísle uvedeném v kontaktech nebo prostřednictvím trenérů, kteří Vaše dotazy předají nebo Vás přímo odkáží na odpovědnou osobu.

Dále ZDE naleznete návod na druhý program, ve kterém je náš klub nově zaregistrován. Ti kdo nesplňují podmínky pro čerpání příspěvků z programu Aktivní město, mohou žádost podat přímo na Jihočeském kraji. Odkaz přímo na žádost o příspěvek nalezenete ZDE , ale doporučujeme projít si krátké instruktážní video. Do „Názvu organizace“ stačí zadat „FC Bechyně“ a naleznete zde jak členské příspěvky na jarní část sezóny 2023/2024, tak příspěvek na soustředění.

Doporučujeme prostudovat podmínky registrace. Například program Aktivní město mohou využít ti rodiče, kteří žádají o příspěvky na děti. Registrace do programu by neměla být složitá.