Dlouho plánovaná oprava tribuny započala. Na jaře 2023 začala rekonstrukce tribuny na stadionu v Bechyni. V první etapě byla vyměněna část k sezení, provedl se nátěr kovových částí a výmalba zdí. Zároveň byla provedena výměna oken za plastová. Pod část k sezení byla průmyslově nafoukána zateplovací hmota.

V druhé etapě bude vyměněna elektroinstalace celé tribuny na podzim 2023. Následně během jara 2024 bude rekonstrukce dokončena výměnou vodoinstalace a zednickými pracemi uvnitř a zvenku tribuny. V rámci rekonstrukce je také počítáno s výměnou starého nevzhledného plotu před tribunou po celé délce hřiště a s prostorem před tribunou.

Na tribunu bude nainstalován kamerový systém jako prevence před vandalismem. Celá tato akce probíhá pod taktovkou města Bechyně. Za časté přítomnosti kontrolních orgánů města.

Doufáme, že sezonu 2024 / 2025 již začneme v novém. Se zástupci města je nadále v úzkém kontaktu sportovní komise města Bechyně, která se snaží naplánovat investice do oprav sportovišť. Zejména zajištění vody pro závlahu, revitalizaci atletického oválu, revitalizaci obou travnatých hřišť, výměnu povrchu na velkém hřišti s UMT a mnoho dalšího.

O novinkách budeme informovat.