Vžsledky tohoto víkendu ( 12-13.9.2015 )

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně – Ratibořské Hory 3:2 ( 1:1 )

Branky : P. Byrtus , Houdek , E. Byrtus

Úvod Bechyni vyšel a v šesté minutě proměnil první zaváhání hostujícího brankíře ve vedoucí branku Petr Byrtus. Soupeři se do poločasu z přímého kopu povedlo vyrovnat. V druhé půli Bechyně přidala na tempu , začala si vytvářet brankové příležitosti. Nic na tom nezměnila ani červená karta Kubaska za zastavení protihráče v brankové příležitosti a svůj tlak domácí zužitkovali v druhý gól Houdkem. Ratibořské Hory sice rychle odpověděly a dokázaly vyrovnat , ale poslední slovo měl Eman Byrtus , který z pokutového kopu rozhodl o vítězství.

DOROST : 1A TŘÍDA SK.C

FAMT METEOR TÁBOR – FC Bechyně 0:3 ( 0:1 )

Branky : Zeman 2 , M.Vítek

Sestava : Vanýsek – Tien Nguyen , M.Drozd , Krejčí , Widla – Bačák , T.Vítek , Cais , R.Šťastný – Zeman , M. Vítek ( C ) . Lávka : Tomaň , Paletář

Ve šlágru kola zatím dvou vždy naplno bodujících týmů jsme vyhráli. Vítězství se nerodilo lehko , tým postihla série zranění a nemocí , souběh zápasu se žáky a tak ze základní sestavy byla mimo čtveřice hráčů : Něnička , Hruška ,Podzimek a Kotalík , dále chyběl Klika a využít jsme nemohli ani žákovské plejery Šťástku a Fana. Naopak do zápasu zasáhl do mužů přeřazený Radek Šťastný. Kluci přrdvedli skvělý týmový výkon a přestože dovedeme zahrát lépe , zápas jsme měli pod kontrolou.
V první části byl k vidění urputný vyrovnaný zápas , který mnoho krásy nepobral. V 15 minutě jde Bechyně do vedení po světlém okamžiku a kombinaci na jeden dotek v ose T.Vítek , Šťastný , křížný míč na Zemana a hned zpět na nabíhajícího M.Vítka , který zakončoval do odkryté brány. Další náznaky našich šancí pochytal brankář Peterka a dvě tutovky soupeře zlikvidoval brankář Vanýsek.
V poločase se stanovila taktika na druhou půli , věděli jsme , že nyní musí tvořit soupeř , proto jsme se zaměřili na precizní defenzivu a rychlý přechod do útoku v brejkových situacích , což kluci do puntíku splnili. Soupeře nepustili do střelecké pozice a sami z několika nadějných příležitostí dvakrát skórovali a jednou zvonila tyč. Druhá branka přišla v 66 minutě kdy zaváhání brankáře Peterky využil M.Vítek , přihrál Šťastnému a ten poslal míč na volného Zemana . Opět zakončení do prázdné brány. Třetí branka padla v minutě 88 , kdy křížný míč Šťastného opět proměnil Zeman.
Všichni hráči zaslouží za bojovný týmový výkon palec nahoru a jako jediný tým soutěže zatím neztratili ani bod.

ŽÁCI : OP Tábor

FC Bechyně – Ratibořské Hory / Mladá Vožice 4:3 na PK . Základní hrací doba 3:3 , PK 5:4

Branky : Šťástka 3 , rozhodující PK : Makovec

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.