Výsledky víkendových zápasů ( 31 – 1.11.2015 )

O tomto víkendu se představili v domácím prostředí muži a žáci. Mužský tým zabral a naplno zabodoval , žáci získali jeden bod za remízu, v následných penaltách prohráli , přesto se bod cení. K venkovnímu zápasu odjížděl dorost , nyní na horkou půdu Sepekova a nezaváhal.

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně – TJ Malšice 3:1 ( 2:0 )

Branky : Peterka , Vrchota L , Šťastný Radek

V zápase byli domácí lepším týmem a zaslouženě berou tři body. V první půli vsítili dvě branky a přestože se soupeři povedlo snížit , rychle odpověděl dorostenec Šťastný a stanovil konečné skore zápasu.

DOROST : 1A třída sk.C

Sokol Sepekov – FC Bechyně 2:3 ( 1:1 )

Branky : Hruška 2 , Zeman

Sestava : VANÝSEK – KOTALÍK , KREJČÍ , PODZIMEK , TIEN NGUYEN – HRUŠKA, T.VÍTEK , CAIS , NĚNIČKA – ZEMAN , M.VÍTEK Lávka : BAČÁK , KLIKA, ŠŤÁSTKA , ŠAFRÁNEK

Dorostenci potvrdili podzimní formu a opět vyhráli a upevnili si své postavení v čele soutěže. Vítězství se nerodilo lehko , houževnatý domácí tým bojoval. Pomohlo mu vedení , na které hosté dlouho nedokázali odpovědět. Ale herní pohoda a seběvědomí nakonec rozhodlo. Ve 42 minutě vyrovnal Zeman a v úvodu druhé části svůj tým poslal do vedení Hruška. Přestože se Sepekovu povedlo vyrovnat , další branku přidal Hruška a zápas byl rozhodnut. Toto vedení si již zkušený hostující tým nenechal vzít a to i přes vyloučení Zemana. Vítězství je cenné i proto , že se dorostenci museli vypořádat s několika absencemi hráčů ročníku 1998 a to Radka Šťastného ( pochroumán ze zápasu A týmu ) , Martina Drozda ( nemoc ) a Martina Widly ( rodinné důvody ).

ŽÁCI : OP TÁBOR

FC Bechyně – LOKO Veselí 2:2 ( 0:0 ) PK 1:3

Branky : Fano , Šťástka

Po bezbrankovém poločase první udeřili hosté a dokonce dvakrát. Domácí na tento vývoj zareagovali a dokázali vyrovnat. Následné pokutové kopy vyhrálo Veselí a do tabulky získalo bonusový druhý bod

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.