Výsledky víkendových zápasů 30-31.5.2015

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně – SK Ratibořské Hory 1:2 ( 1:1 )

Branka : Sedlák O

Ve vyrovnaném zápase jdou do vedení domáci , přímý kop promění střelou k tyči Sedlák. Před koncem poločasu hosté taktéž z přímého kopu vyrovnají. Druhá půle je vyrovnaná a ten kdo vstřelí gól bude vítězem. To se povede hostům , jdou do vedení , a utkání si již zkušeně pohlídají a odváží všechny tři body.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně – Sokol Sepekov 2:0 ( 0:0 )

Branky : Kodad , Zeman

ČK : Pindej , R.Šťastný ( oba Bechyně )

Sestava : Vanýsek – M.Drozd , Pindej , Krejčí , J.Šťastný – Zeman , T.Vítek , R.Drozd , Kodad – Homolka , R.Šťastný. lávka : Tien Nguyen , Widla

Do utkání vstupujeme s cílem naplno bodovat, přestože ze základní sestavy pro školní povinnosti , nemoci a také karetní trest chybí čtveřice hráčů Hruška , Byrtus , Něnička a kapitán M.Vítek . Do Itálie odcestoval i benjamínek týmu, velmi šikovný Robin Cais. V základní sestavě dostává příležitost čtveřice : M.Drozd , Pindej , Homolka , R.Šťastný.

V první půli předvádíme velmi špatný výkon , nenavazujeme na fotbalový projev z posledních zápasů a přizpůsobujeme se hře soupeře. Do šancí ho sice nepouštíme , ale ani se do nich nedostáváme. Vyjímkou je rozmezí 40 – 45 minuty, kdy se díky zlepšené kombinační hře dostáváme do tří šancí. Prvou vykopává obránce z brankové čáry, další likviduje brankář.

O poločase je mírný průvan v kabině a hra se zlepšuje. Rychle střílíme první branku Kodadem a vypadá to na pohodový zápas. Ale není . Domácí divák , který se přimíchá do technické zóny, neunáší nepřesné mávání sepekovského asistenta a je vykázán na tribunu. Nervozitu přenáší i na hráče a první žlutou dostává Pindej , po chvíli za faul i druhou a je zde první červená.Za dvě , tři minuty poté, přichází i druhá červená , když na zvedání praporku jak na nádraží reaguje podrážděně R.Šťastný. Dostává zcela oprávněně rovnou červenou kartu a jsme v devíti.Klíčoví hráči jsou ale v klidu soustředí se na svůj výkon a přestože hrajeme víc jak 25 minut v devíti , zápas neprohráváme , naopak soupeři ještě jednu branku na cestu domů přidáváme. Absolutorium zaslouží tým za obrannou činnost , neboť za celý zápas , přestože jsme téměř 1/4 hráli v devíti Sepekov nevystřelil mezi tyče a brankáři situaci zcela ulehčil .

Negativem však jsou dvě červené karty , emoce a zbytečná vyloučení. Přestože tato vyloučení výkonostně mužstvo nijak nenaruší, a to vzhledem k početnosti a síle kádru, stávat se to nesmí .Vzhledem k tomu , že nás čeká ještě odveta finále poháru a dvě mistrovská kola , musí se tým uklidnit a koncentrovat na závěr sezony , kterou má skvěle našláplou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.