Výsledky víkendových zápasů ( 3-4.10.2015 )

O tomto víkendu se představila všechna mužstava. Muži odjížděli do Chyšek , dorost a žáci přivítali své soupeře na domácím hřišti.

MUŽI : 1 B třída sk.C

TJ Chyšky – FC Bechyně 5:0 ( 1:0 )

Podrobnosti zatím nedodány.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně – Centropen Dačice 7:1 ( 3:0 )

Branky : Zeman 5 , M.Vítek 2

Sestava : VANÝSEK ( 57.ŠAFRÁNEK ) – KOTALÍK , PODZIMEK , KREJČÍ , TIEN NGUYEN – BAČÁK , T.VÍTEK, CAIS , NĚNIČKA – ZEMAN , M.VÍTEK (C) . Průběžně střídali : HRUŠKA , WIDLA, TOMAŇ, KLIKA , ŠŤÁSTKA

Úvod zápasu nebyl dobrý,hra byla neurovnaná , přihrávky nepřesné , vázl pohyb. Od 15 minuty se hra začíná lepšit a přichází šance. První tři neproměníme , ale ve 29 minutě se konečně trefí Zeman. Týmu narůstají křídla a v 31 minutě střílí druhou branku M.Vítek. Ve 36 minutě se znovu prosadí Zeman a do šatny se jde za pohodového vedení 3:0.
Hned v ůvodu druhé půle je opět v šanci Zeman , nedává. Vše si vynahrají v 48 minutě , kdy jeho centr končí v bráně. Galapředstavení Zemana ale nekončí , další branky střílí v minutách 52 a 56. Poté střídáme brankáře , stahujeme tahouny týmu z Jistebnice ( Podzimek a Kotalík ), které čeká další zápas odpoledne a posíláme hráče , kteří zatím tolik prostoru nedostali.Trochu tím narušujeme kompaktnost obrany , ale brankář Šafránek šance , či jejich náznaky likviduje.Přestože jsme výrazně aktivnější , gól nepadá. Dačicím se podaří kosmeticky upravit výsledek v 87 minutě na což ještě tým zareaguje a v minutě 88 střílí poslední branku M.Vítkem.
Dorost má za sebou zatím šest zápasů , všechny vítězné se skore 34:8 a za to si zaslouží pochvalu. Snad týmu forma vydrží i v dalších zápasech

ŽÁCI : OP Tábor

FC Bechyně – 1.FC Jistebnice 2:3 na PK , základní hrací doba 2:2 ( 0:1 ) – penalty 2:4

Branky : Šťástka 2

Přestože byl soupeř herně lepší , odváží si pouze dva body. Naše mladé naděje bojovaly jako lvi a za to byly odměněny ziskem jednoho bodu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.