Výsledky víkendových zápasů ( 17 – 18.10.2015 )

Všechny naše týmy se pčedstavily v sobotu . Muži zajížděli na hřiště lídra soutěže a prohráli , dorost si zastřílel v Chýnově a žáci v domácím prostředí opět bodovali.

MUŽI : 1B Třída sk.C

Boston Kluky – FC Bechyně 5:1 ( 1:1 )

Branka : E.Byrtus

Sestava : Makal – Kubasko , Sedlák , Lettl , Kavka – Borys , T.Vítek , E.Byrtus , R.Šťastný – Zeman , T.Vrchota . Lávka : Šimeček ,Vanýsek

Soupeř byl nad naše síly, dalo by se říci , že to byl zápas kočky s myší. Přestože šla Bechyně do vedení hned v první minutě , kdy přímý kop proměnil E.Byrtus , po zbytek utkání se bránila náporu domácích . V první půli to hosté , díky skvělému Makalovi a také dobře postavené bráně ještě ustáli , obdrželi pouze jeden gól , a to až ve 45 minutě, druhou půli nezvládli a domácí se radovali čtyřikrát.Boston zápas otočil velmi rychle , druhý gól vsítil hned v úvodu druhé části , uklidnil se a nedal našemu týmu šanci.

DOROST : 1A Třída sk.C

FC Chýnov – FC Bechyně 1:10 ( 1:2 )

Branky : T.Vítek 2 , M.Vítek 2 , Bačák 2 ,Zeman , Widla , R.Šťastný , Hruška

Sestava : Vanýsek – Kotalík , Krejčí , Hruška , Widla – Bačák , T.Vítek , Cais , Něnička – Zeman , R.Šťastný. Průběžně střídal : M.Vítek

Tým postihla série nemocí a tak odjížděl pouze s dvanácti hráči . Mimo byla trojice starších dorostenců ( Podzimek , Drozd , Tien Nguen ) a několik mladších členů týmu.Kapitán Marian Vítek měl zdravotní problémy a tak zůstal na střídačce.
Hned po rozehrání se do šance dostává Zeman , ale v posledním okamžiku ho odzbrojí stoper a ten zakládá protiútok. Obrana ho odvrací na roh , který podskočí Krejčí a kapitán domácích skóruje. Běží druhá minuta a kluci prohrávají. Rychle odpovídají , v 11 minutě z rohu hlavou posílá míč do sítě Zeman a ve 12 minutě skóruje Tadeáš Bačák. Vypadá to na pohodový zápas , ale není tomu tak. Nepchopitelně přestáváme hrát , míče chodí vzduchem , prohráváme souboje , vyklízíme hlavně střed hřiště a iniciativa je na kopačkách soupeře. Obrana se dostává pod pernamentní tlak a krajní beci nestíhají pokrývat nabíhající protihráče. Hodně toho uhasí skvěle hrající stoperská dvojice , přesto soupeř několik šancí má. Ta největší přichází ve 45 minutě , kdy těžkou střelu vyráží brankář Vanýsek k neobsazené dvojici !! hráčů , kteří netrefí k míč a tím dají šanci brankáři skokem pod nohy balon pokrýt.
O poločasu přichází v kabině obrovský uragán , na což kluci opět zareagují. Do druhé půle vstupuje jiný tým , strojově přesný , precizní s výborným pohybem a hrou po zemi a častou střelbou , i ze střední vzdálenosti. Soupeře jednoznačně přehrává ve všech ukazatelích a branky rychle přibývají. Ve 48 minutě uklidńující branku stříli R.Šťastný , v 56 a 65 minutě Tomáš Vítek , další branky přidávají v 69 minutě Martin Widla , v minutách 70 a 80 Marian Vítek , v 87 minutě druhý svůj gól střílí Tadeáš Bačák a desátý gól dává v 90 minutě Pepa Hruška. Pokud k tomu přidám ještě dvě tyče , tak druhá půle je opravdu skvělá. Realizační tým se usmívá a špatná hra z první půle je týmu prominuta.
Je to však pro všechny varování , aby neusnuli na vavřínech , nebyli mistři světa a v dalších zápasech hráli to co umí a využívali všech svých předností….

ŽÁCI : OP Tábor

FC Bechyně – společenství Řepeč / Opařany/ Dražice 2:1 ( 1:0 )

Branky : Šťástka , Fano

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.