Výsledky víkendových zápasů ( 14 – 15.11.2015 )

Podzimní část soutěže skončila minulý týden a proto nyní přišlo na řadu předehrávané první jarní kolo. Muži v domácím prostředí hostili Březnici . Vzhledem k mírně lepšímu postavení v tabulce spolu se ziskem 6 bodů z posledních dvou zápasů vstupovali do utkání jako mírní favorité. Dorost odjížděl na hřiště deváté Soběslavi a byl pasován do role jasného favorita. Skutečnost byla někde napůl.

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně – TJ Březnice 0:1 ( 0:1 )

Muži nezachytili úvod utkání a od třetí minuty prohrávali. Autorem branky hostů byl Pikl. Přestože se až do poslední minuty snažili s výsledkem něco udělat , nepovedlo se.

DOROST : 1A třída sk.C

FK Rašelina Soběslav – FC Bechyně 0:3 ( 0:1 )

Branky : M.Vítek 2 , T.Vítek

Sestava : Vanýsek – Kotalík , Krejčí , Podzimek , Drozd – Bačák , T.Vítek , Cais , Tien Nguyen – M.Vítek , Śťástka . Průběžně střídali : Šafránek , Klika , Tomaň

Přestože dorost vyhrál , spokojenost v realizačním týmu není. Již čtvrtý zápas předvádí tým matné výkony a dnes byl nejmatnější.
Podpořeno to bylo i rozsáhlou marodkou , která takto citelně tým na podzim nepostihla. Mimo byl vykartovaný střelec Zeman , pro zranění nehráli starší dorostenci Něnička Widla ,nemocen byl Hruška a omluvil se Šťastný . Pět starších dorostenců mimo hru a z toho čtyři ze základní sestavy, to byl značný zásah do týmu
V první části jsme byli ještě o něco lepším týmem , vypracovali si několik šancí a jednu proměnili ve 26 minutě Marianem Vítkem.
Druhá půle byla asi nejhorší z celého podzimu a jen díky brankáři Vanýskovi , který zlikvidoval osm čistých brankových šancí jsme vyhráli. Nejhorší bylo roznezí 47 – 52 minuta , kdy předvedl čtyři těžké zákroky. V 56 minutě se do šance dostává Vašek Šťástka , vidí ještě lépe postaveného Mariana Vítka a nahrává. Tomu zbývá trefit prázdnou bránu a to se povede 0:2 . V 68 minutě předvádí hezkou individuelní akci Tomáš Vítek a stanoví konečné skóre zápasu .
Jsme rádi , že je zde zimní přestávka. Přestože jsme na podzim třináctkrát vyhráli , tak z týmu se vytratila radost ze hry a přišel křečovitý projev. Přestože stále vyhráváme , musíme v zimě v tmužstvu probudit radost z fotbalu , chuť do hry a také důraz. Na klucích je znát , že soutěž chtějí vyhrát a hrají pod psychickým tlakem , tím že výhra je vždy povinnost. Nyní přijde halová část sezony , to je část na kterou se kluci těší , protože halu hrají rádi a ta jim opět naleje chuť k fotbalu , tým si psychicky odpočine a vstoupí do jarní části pravou nohou

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.