Výsledky víkendových zápasů ( 10-11.10.2015 )

Muži se představili v domácím prostředí a museli se vypořádat s několika absencemi , hlavně brankáře Makala a stopera Máci, premiéru v mužském týmu měl dorostenecký brankář Vanýsek. Dorost hrál také doma a přivítal sedmý tým soutěže Novou Bystřici.Styl hry Nové Bystřice dorostu dlouhodobě nesedí a tak se očekával tuhý boj. Žáci odjížděli k venkovnímu utkání do Větrov už i s uzdraveným střelcem Fanem a chtěli potvrdit body z minulého kola.

MUŽI : 1B Třída sk.C

FC Bechyně – Sokol Záhoří 3:3 ( 2:1 )

Branky : Byrtus E , Houdek , Kubasko

Sestava : Vanýsek – Kubasko , Lettl , Sedlák , P.Byrtus – Kavka , E.Byrtus , Borys , Prantl – Houdek ( 68 min R.Šťastný ) , L.Vrchota ( 46 min Šimeček ).

Úvod je dobrý a ve 13 minutě jdou domácí do vedení E.Byrtusem. Záhoří rychle odpovídá , míč za obranu přebírá v 16 minutě Blažek a postupuje sám na bránu. Brankář Vanýsek vybíhá , ale u míče je pozdě a lob znamená vyrovnání. Poté vidíme vyrovnaný fotbal , každý tým si vypracuje jednu šanci. První mají hosté , ale domácí brankář vyráží, naše šance je v 36 minutě proměněna Houdkem.
Nástup do druhé půle mají domácí famózní, bohužel několik 100% šancí nevyužijí a tak přichází trest. Nařízený pokutový kop promění Suz a je vyrovnáno. A je ještě hůř , v 79 minutě centr sedá přímo na nohu Kápla a Záhoří poprvé vede. Své vedení může potvrdit , ale dva sólové úniky likviduje brankář Vanýsek. Na to reaguje Kubasko a brankou z 83 minuty vyrovnává. Věříme , že zápas domácí otočí a tlačí se dopředu . Soupeř toho využívá a chodí do brejků a po jednom z nich si hosté vymodlí další pokutový kop. Ale fotbalový bůh je na místě , brankář Vanýsek nařízený pokutový kop chytá a zápas končí dělbou bodů.

DOROST : 1A Třída sk.C

FC Bechyně – Nová Bystřice 5:1 ( 1:1 )

Branky : Zeman 2 , Hruška , R.Šťastný , Podzimek

Sestava : Vanýsek ( 77 min Šafránek ) – Kotalík , Podzimek , Krejčí , Drozd – R.Šťastný , Cais , T.Vítek , Něnička – Zeman , M.Vítek ( C ) . Průběžně střídali : Klika , Hruška , Bačák , Widla , Šťástka ,Tien Nguyen

Tým Nové Bystřice produkující hodně silový a důrazný fotbal našemu týmu dlouhodobě nesedí. S touto hrou vyrukoval i dnes a byl to problém. Přestože nástup byl dobrý a byl přetaven ve vedoucí branku v 10 minutě Zemanem , na dlouhé minuty to bylo vše. Soupeř po inkasované brance ještě přitvrdil a rozhodčí tuto hru pustil. U všech míčů byli kluci později , prohrávali hlavičkové souboje , přestali se pohybovat. Přestože i náš tým umí tvrdit muziku, v první půli se tak nestalo a tak jsme doufali že vedení do poločasu udržíme. To se nestalo , soupeř proměnil krásný centr ve 45 minutě do vyrovnání.
O poločase se přeskupila sestava , kluci si svou hru mezi sebou vyříkali a výrazně přitvrdili. Začali vyhrávat osobní soboje , zlepšili pohyb bez míče a podali výkon , kterému nelze nic vytknout. Zlepšená hra byla proměněna ve vedoucí branku již ve 47 minutě , po spolupráci Zemana zakončoval R.Šťastný 2:1 . Jistotu trefil v 67 minutě Zeman 3:1 , poté následovala branka Hrušky z minuty 75 a v minutě 79 zahráváme rohový kop , který uklízí do branky Vojta Podzimek .
Přestože výsledek vypadá jednoznačně , dnes to tak jednoduché nebylo . Tento zápas ale náš dorostenecký tým zvládl a posunul se opět na první místo. Na své dva pronásledovatele ( Táborsko B , Mladá Vožice ) má náskok bodu , ale zápas k dobru . Kluci zatím válí , v letošní sezoně nenašli přemožitele a připsali si již sedmé vítěství.

ŽÁCI . OP Tábor

SK Kavas Větrovy – FC Bechyně 3:6 ( 2:1 )

Branky : Fano 6

Ve vyrovnaném zápase šly Větrovy do vedení , Bechyně odpověděla Fanem. Domácí v závěru poločasu opět odskočili do jednobrankového vedení. V druhé půli ale řádil Fano a dalšími pěti brankami rozhodl o vítězství našich malých nadějí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.