Výsledky uplynulého víkendu ( 19-20.9.2015 )

MUŽI : 1B třída sk.C

Sokol Sepekov – FC Bechyně 4:1 ( 1:1 )

Branka : Skalák

Úvod měli hosté dobrý a vytvořili si několik šancí. Kdyby byl poločas: 4:1 nikdo by se nedivil . Bohužel fotbal se nehraje na šance, ale branky a tak poločasový stav byl 1:1. V druhé části domácí zpřesnili hru , zvýšili důraz a zápas ovládli. Postupně třikrát skórovali a zvítězili.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně – společenství TJ Kunžak / Studená 3:0 ( 2:0 )

Branky : M.Vítek 2 , Tien Nguyen

Sestava : Vanýsek – Kotalík , Krejčí , Podzimek ,M.Drozd – Bačák , Cais , T.Vítek , Tien Nguyen – Zeman , M.Vítek ( C ). Lávka : Tomaň , Klika

Přestože tým podal špatný výkon , od úvodní minuty bylo jasné kdo vyhraje.Kunžak se v první půli přes polovinu dostával sporadicky.V 10 minutě po pěkné kombinační akci nás posílá do vedení Marian Vítek. Druhý gól přidává Pavel Tien Nguyen v 38 minutě.
Když hned v úvodu druhé půle ( 48 minuta ) opět skóruje M.Vítek je rozhodnuto.
Zisk tří bodů byl povinností, ale herní projev byl slabý. Hrál se pomalý a nudný fotbal ,který uspával , ani jednomu týmu se moc nechtělo hrát.Tým hrál jen to , co bylo nezbytně nutné k zisku bodů a zapl jen v začátcích obou poločasů a to k výhře stačilo.

ŽÁCI : OP Tábor

Společenství Chýnov / FAMT Meteor Tábor – FC Bechyně 9:0

V tomto zápase naše malé naděje věkově staršímu a zkušenějšímu soupeři nestačily a vysoko prohrály.

KADETI : OP Tábor

FC Bechyně – Sokol Želeč 12:4

Branky : Jančařík 5 , Typý 3, Kadlec 3 , Breit

Mladší přípravka : OP Tábor

FC Bechyně – LOKO Veselí 0:1

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.