Výsledky tohoto víkendu ( 5 – 6.9.2015 )

MUŽI 1B Třida sk.C

Řepeč Opařany – FC Bechyně. 1:2. ( 1:1 )

Branky :L.Vrchota , R.Šťastný

Hostující tým vycházel ze zajištěné obrany a hrozil z brejků. Do vedení nás polal Vrchota, který se prosadil po krásné individuelní akci. Domácím se do poločasu povedlo vyrovnat. Hned v úvodu druhé části se trefil střídající Šťastný a stanovil výsledek utkání. Domácí znervózněli a přes svůj tlak i díky mnoha nevynuceným chybám neskórovali.

DOROST : 1 A Třída sk.C

FC Bechyně – TJ Nová Včelnice. 5:2. ( 3:1 )

Branky : Zeman 4 , Krejčí

Sestava : VANÝSEK – KOTALÍK , KREJČÍ , ŠŤÁSTKA , WIDLA – TIEN NGUYEN , T.VÍTEK , CAIS , NĚNIČKA – ZEMAN , M.VÍTEK .LÁVKA : BAČÁK ,TOMAŇ , KLIKA , FANO

Do utkání s těžkým soupeřem jsme vstupovali s rozpadlou obranou.Mimo byli stopeři Hruška a Podzimek. Nemocen byl také Drozd. Na stoperské pozici si svou premieru na výbornou zažil Vašek Šťástka (2002).
Na začátku zápasu působíme nervózním dojmem , hráči jsou si vědomi kvality soupeře, což se projeví v 7 minutě, kdy hrubou chybu promění Včelnice ve vedoucí gól. Toto nás opaří ještě víc a dáváme vyniknout našemu brankáři. Předvádí tři výborné zákroky a drží tým nad vodou. V 16 minutě vyrovnává Zeman a začínáme přebírat iniciativu. Něničkova šance končí na tyči, přesto ve 35 minutě otáčíme zápas Zemanem. Ve 38 minutě vybojuje pokutový kop Bačák, M.Vítek ho proměnit nedokáźe.Ve 45 minutě odskakujeme o dvě branky, přímák posílá do brány Krejčí.
Úvod druhé půle je i přes jednu šanci Včelnice náš a v 52 minutě skóruje Zeman. Již nikam nespěcháme, pozorně bráníme a chodíme do brejků. V jednom z nich je v 65 minutě faulován Zeman, který si kopne nařízený pokutový kop a je úspěšný. Soupeř kosmeticky upraví výsledek v 84 minutě, taktéž z pokutového kopu
Dorostenci sezonu odstartovali skvěle, po třech kolech mají plný počet bodů. Doufejme, že jim to vydrží. Za dnešní výkon a za vítězství nad hodně těžkým soupeřem zaslouží palec nahoru.

DO

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.