Výsledky tohoto víkendu ( 29-30.8.2015 )

MUŽI : 1B třída sk.C

FC BECHYNĚ – MLADÁ VOŽICE. 0:0

Ve vyrovnaném zápase berou oba týmy bod. Hosté byli aktivnější v první půli,kdy nastřelili spojnici tyće a břevna,domácí tým byl při chuti v části druhé,ale náznaky šancí ke gólu nevedly.

DOROST : 1A třída sk.C

SOKOL SEZIMOVO ÚSTÍ- FC BECHYNĚ. 1:3. ( 1:2 )

Branky : Zeman, M.Vítek , Bačák

Sestava : VANÝSEK – KOTALÍK , KREJČÍ , PODZIMEK , M.DROZD – WIDLA , NĚNIČKA , CAIS , TIEN NGUYEN – ZEMAN , M.VÍTEK. Lávka : TOMAŇ,KLIKA, FANO , BAČÁK

To, co týmu vycházelo proti Soběslavi ( proměňování šancí ) to dnes nešlo. Kluci se prezentovali líbivým výkonem,který neměl gólový efekt. Sokol předvedl sympatický výkon a bojoval do poslední minuty. Úvod je dobrý,ve 4 minutě postupuje Zeman sæm na bránu, nedává. V 10 minutě zahráváme přímý kop, k exekucise staví kapitán M.Vítek a položí míč na hlavu nabíhajícího Zemana. 0:1. Ve 20 minutě je ještě veseleji další přímý kop a opět M.Vítek 0:2. Poté přichází uspokojeni, polevíme a jsme potrestáni.40 minuta,střela posily z Táborska Šimka znamená snížení.
Do druhé půle vstupujeme se změnami v sestavě, ve středu nevýrazný Něnička jde na kraj zálohy, do středu se z útoku posouvá M.Vítek a do útoku posíláme našeho novice, předsezonou příchozího Bačáka. Hru ovládneme, spálíme co můžeme. Zeman sám před brankářem nedává, Krejčí hlavičkuje těsně vedle , poté opět Zeman ve dvou šancích selźe a korunu všemu nasazuje Tien Nguyen , který z 5 metrů přestřelí prázdnou bránu. Rozhodnutí a uklidnění hry přichází v 82 minutě, kdy parádní přihrávku Zemana chladnokrevně zakončí Bačák.

Herní pdojev byl dobrý, přestoźe chyběl středopolař T. Vítek a další klíčový hráč Hruška. Proměňování šancí vázlo. Zápas kluci do vítězného konce dovedli a za to zaslouží pochvalu. Snad nám to tam napada za týden , kdy se utkáme s naším loňským přemožitelem vítěznou Novou Včelnicí. Výkop je v neděli 6.9.2015 v 9.30

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.