Muźi : 1 B třída sk.C

TJ Březnice ~ FC Bechyně. 0:0

DOROST: 1A třída sk.C

Fc Bechyně ~ Rašelina Soběslav. 13:4. ( 7:2 )

Branky : Zeman 3 ; Něnička 2 ; T. Vítek 2 ; Widla 2 ; Bačák ; Klika ; Drozd ; Tien Nguyen

Sestava : VANÝSEK~ KOTALÍK, KREJČÍ, PODZIMEK , DROZD ~ TIEN NGUYEN, T.VÍTEK , CAIS , NĚNIČKA ~ ZEMAN, BAČÁK. Lávka : WIDLA, TOMAŇ, KLIKA , FANO

Dorost nastoupil bez tří dlouhodobých opor, mimo byl pro zranění kapitán týmu M.Vítek , na dovolené je Hruška a karetní trest vystavil stop Šťastnému. Na hře to nebylo znát , tým byl opravdu nažhaven. Po devíti minutách to bylo tŕi nula a Soběslav střídala brankáře. Přestoże se soupeři povedlo ve 12 minutě snížit na vývoji hry se nic.nezměnilo. Na bránu se valila jedna útočná vlna za druhou.Rozhodčí poločas ukončil již v 39 minutě za stavu 7:2.
V druhé půli tlak pokračoval a kýžený 10 gól padl v 59 minutě. Poté kluci trochu polevili a přes mnoho šancí vstřelili pouze tři branky a nedůsledností v obraně také dvakrát inkasovali. Chtěl bych podotknout,že soupeř se představil v plném počtu hráčů a i proto je toto vítězství vysoké.

Absolutorium tým zaslouží za útočný projev , minusem je několik chyb v obraně a to i proto, že v celé loňské sezoně jsme obdrželi pouze 19 branek a složení obrany zůstalo prakticky beze změn. Přesto musím celý tym pochválit, za fotbalový projev na který se opravdu nechalo koukat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.