Týnská liga 2018/19

A je to za námi. Již tradičně jsme se s třemi mládežnickými kategoriemi zúčastnili dlouhodobé prestižní týnské ligy. Letos můžeme být na naše hráče pyšní, neboť z deseti týmů jsme se umístili velmi dobře.

Mladší přípravka pod vedením Jirky Vacka a Martina Herzy po tuhých bojích nakonec vybojovala krásné 2. místo. Sahali jsme i na zlato, ale Písek byl o chloupek lepší 🙂 Jirka Vacek si odnesl ocenění nejlepší hráč našeho týmu.

Starší přípravka s Mírou Barborou se probojovala v závěrečných bojích do té lepší poloviny a nakonec zůstali těsně pod bednou. Krásné 4. místo! Nejlepším hráčem byl Matěj Jurčák. Dort už je v Týně tradice .)

Mladší žáci s trenérem Robertem Sochorem pak zaznamenali úspěch největší! Zlaté medaile jsme si v Týně pověsili na krk poprvé. Kombinace brankostroje Michala Breita a nejlepšího brankáře turnaje Filipa Veselého, podpořena dobrý týmovým výkonem, byla prostě k nezastavení 🙂 Gratulace.

První místo v prestižní týnské lize

Vyhlášení nejlepšího brankáře Filipa Veselého v týnské lize

Na závěr chci poděkovat hlavně rodičům a trenérům za vysoké nasazení 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Kadeti, Mladší přípravka, Mladší žáci. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.