Sportovní rozloučení s létem 26. – 27.8. 2022

Ahoj/ dobrý den,

rádi bychom pozvali všechny děti z Bechyně a okolí na Sportovní rozloučení s létem pořádané poslední víkend v srpnu, tedy 26. až 27. srpna (v případě zájmu až do neděle 28.8.)

V plánu je sportovní vyžití desetkrát jinak, spaní pod širákem, noční bojovka. V pátek budou děti rozděleny do týmů a týmově poté budou absolvovat celou sobotu. Celé akce je zaměřena na rozvíjení týmového ducha, zvyšování sportovní zdatnosti a hlavně na parádní rozlučku s létem pro děti.

V pátek bude probíhat od 16:00 do 17:00 zápis dětí, poté rozdělení do týmů, doprovodný program formou her. Na večeři špekáčky a už v pátek se děti vydají na bojovku směrem k švestkovce. Děti budou spát pod širákem, což znamená že si s sebou přinesou vlastní karimatky a spacáky a kdo bude chtít své stany.

V sobotu děti budou vstávat kolem sedmé hodiny ranní, tudíž kdo nebude chtít přespat na stadionu, dorazí do 7:30 na stadion z domova. V půl osmé čeká na děti rozcvička a ranní osvěžení v bazénu. Společná snídaně bude následovat na stadioně. Dopoledne děti vyplní sportovnímy úkoly či kvízem. Oběd je naplánovaný od 13:00 v jídelně Nové školy v Bechyni. Na oběd přírodní (kuřecí) plátek s bramborem. Po obědě si děti vyzkouší střelbu ze vzduchovky, sporty jako diskgolf, frisbee, fotbálek a podobně. Děti budou mít vyplněné dopoledne tak, aby se ani chvíli nenudily. Během celého dne je pro děti zajištěn pitný režim a svačina.

Sobotní večer zakončí opékání buřtů a volnější program. Zájemci mohou na stadioně přespat až do neděle (dozor zajištěn) a v neděli ráno budeme rádi, když děti přijdou podpořit naše dorostence v první utkání nové sezony, kterou rozehrají v domácím prostředí s týmem Protivína a poté od 17:00 jsou všichni zvání na první utkání okresního přeboru mužů, kdy se domácí FC Bechyně střetne s týmem Vlastiboře. Doufáme, že naše týmy přijdou děti s rodiči podpořit a udělají parádní kulisu hodnou ligových trávníků.

Během dnešního dne se na stránkách klubu a na události na FB objeví jednoduchý seznam věcí, které děti budou potřebovat a co si s sebou rozhodně nebrat.

Pro rodiče bude možnost zakoupení občerstvení v klubovně FC Bechyně. Celá akce je realizována pod záštitou tymu FC Bechyně dobrovolníky z řad nejen hráčů, ale i fanoušků klubu.

Akci sponzorsky podpořili Město Bechyně, společnosti Laufen CZ, Micro Epsilon CZ, Cservis Bechyně a Panství Bechyně. Všem srdečně děkujeme a díky této podpoře je vše pro děti zajišteno zdarma.

Závěrem bychom chtěli pozvat i širokou veřejnost Bechyně, a to i v případě že se akce nebude účastnit přímo Vaše ratoslest, na příjemně strávené odpoledne, kde budete moci nahlédnout do fungování FC Bechyně.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář