Sportovní rozloučení s létem 2022 – poděkování

Ahoj,

tento víkend proběhla na stadionu akce pro děti všech věkových kategorií, všech sportovních i nesportovních zaměření. Akce proběhla pod hlavičkou našeho klubu a myslím, že zaznamenala veliký úspěch.

Dovolil bych si touto cestou velice poděkovat všem pořadatelům a to jmenovitě trenéru Tomáši Borysovi a trenérce běžeckého kroužku Bechyně Alici Suchanové, kteří se postarali o hlavní náplň programu celého dvoudenního rozloučení s létem. Dále veliké díky patří trenérům Jiřímu Vogeltanzovi mladšímu, Luboši Hrušovi a Alexi Sochorovi, kteří se významně podíleli na dohledu nad mládežníky během celého víkendu. Stejně tak si zaslouží velké ocenění Jan Šimeček s Monikou Zimmelovou a Jakubem Kubaskem a Hankou Vogeltanzovou, Jakubem Hornofem, Martinem Kottem a Jindřichem Kremsou, kteří se všichni ukázali jako skvělí organizátoři a hlavně velice operativní organizátoři. Díky patří i paní kuchařce Růženě Kubíčkové, která dětem připravila výborný sobotní oběd. Velké díky si zaslouží hráči dorostu našeho FC, jmenovitě Michal Olah, Michal Ryska, Lukáč Macek, Filip Haškovec, Radek Mazur, Václav Augsten a Alex Sochor. A v neposlední řadě děkuji rodučům, kteří nejenže nám své ratolesti svěřili, ale v mnoha případech se i velice aktivně zapojili, pomohli jak mohli.

Nesmírné díky patří také všem sponzorům této akce, protože bez jejich podpory bychom nic takového v takovém rozsahu uspořádat nedokázali.

Ještě jednou moc děkuji. Jak jsem zmínil akce se těšila velice dobré odezvě, tudíž se za rok věřím v další, ještě povedenější, ročník.

Závěrem bych si tímto příspěvkem dovolil požádat o zpětnou vazbu. V komentářích se může kdokoliv vyjádřit k čemukoliv co mu zde chybělo.

Foto z akce budou nahrány na FB stránky a poté výtah nahraji i zde

S pozdravem, Radek Mázor

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář