Starší přípravka

Trenéři: Miroslav Barbora 778202720 

Aktálně :  

TRÉNINKY : Úterý nová škola 18:00-19:00 

                          Neděle stará škola 13:00-15:00 

Nominace zápas: 15.12.2019 sraz 8:00 u KD  turnaj Malšice

Termíny zimní turnaj Soběslav :
21.12.2019
12:10-12:34 NOVOSEDLY/STRÁŽ-BECHYNĚ
13:25-13:49 BECHYNĚ VOTICE´´A´´
14:15-14:39 BECHYNĚ-TÁBORSKO 2010

18.1.2020 – 1. turnaj nadstavby
8.2.2020 – 2. turnaj nadstavby
1.3.2020 – 3. turnaj nadstavby

Termíny zimní turnaj Malšice:

 

 15.12.2019
8:40-9:00 Chýnov-Bechyně
9:20-9:40 Planá,,B´´-Bechyně
11:00-11:20 Sádlec-Bechyně
11:40-12:00Planá,,A´´-Bechyně

5.1.2019

11:20-11:40 Větrovy-Bechyně
12:20-12:40 Bechyně-Táborsko
13:20-13:40 Sudoměřice-Bechyně
13:40-14:00 Bechyně-Želeč

26.1.2019

8:40-9:00 Chýnov-Bechyně
9:20-9:40 Planá,,B´´-Bechyně
11:00-11:20 Sádlec-Bechyně
11:40-12:00Planá,,A´´-Bechyně

Prosím nominované v případě nemoci nebo nepřítomnosti o info pro doplnění nominace alespoň den předem.

Brankář:Chadima

Obrana 1:,Kodym,Jurčák,Urbánek

Obrana 2:Zunt,Vacek,Břicháček

Útok 1: Borys,Placatka,

Útok 2:Vaníček,Klufa,

 

 

Další zápas:
Soutěžní zápasy https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/3bbda0b2-be03-4258-8419-4784be2883dc

odehrané zápasy:
2. 9. 2019 17:00 FC Bechyně-Veselí n/L B  9:7(3:4)
6. 9. 2019 16:30 Soběslav B-FC Bechyně 4:7(3:4)
13. 9. 2019 17:00 FC Bechyně-Planá nad Lužnicí B 9:1(7:0)
21. 9. 2019 13:00 FC Jistebnice<-FC Bechyně 6:11(2:6)
27. 9. 2019 17:00 FC Bechyně-TJ Dražice 19:8(9:1)
1. 10. 2019 17:00 Sudoměřice u Bechyně-FC Bechyně 4:13(2:7)
18.10.2019 16:30 FC Bechyně-FC Táborsko 13:5(7:1)
21. 10. 2019 16:00 Větrovy-Lom-FC Bechyně 7:13 (5:8)
1. 11. 2019 15:30 FC Bechyně-Stádlec 11:3(7:2)
3. 11. 2019 10:00 TJ Malšice z.s.-FC Bechyně 4:5(1:3)

Turnaj Soběslav 17.11

BECHYNĚ-SOBĚSLAV 2010  2:2
BECHYNĚ-METEOR TÁBOR 2009 3:1
VODŇANY ´´B´´´-BECHYNĚ  0:3

Turnaj Malšice

1.12.2019
Větrovy-Bechyně 1:3
Bechyně-Táborsko 3:1
Sudoměřice-Bechyně 0:2
Bechyně-Želeč 4:0

 

5.4.2019 Chotoviny-FC Bechyně 2:8 (0:2)
10.4.2019 FC Bechyně-Táborsko 11:4 (6:3)
18.4. 2019 TJ Dražice-FC Bechyně  16:5 (6:2)
26.4. od 17:00 FC Bechyně-Veselí nad Lužnicí ´´A´´4:4 (2:0)
2.5. od 17:00 Meteor Tábor-FC Bechyně 1:2(1:2)
17.5. od 17:00 FC Bechyně-Soběslav ´´A´´ 5:5 (3:3)
31.5 Pátek 17:00 FC Bechyně-Sokol SÚ Větrovy  1:8(1:3)
16.6. Turnaj Želeč  a 4.Místo

Sezona 2018/2019
TJ Malšice – FC Bechyně 5:1 (4:1)
FC Bechyně – Sokol Stádlec 9:2 (6:1)
1.FC Jistebnice – FC Bechyně 4:1 (2:0)
FC Bechyně – TJ Želeč 11:2 (4:1)
Veselí nad Lužnicí A – FC Bechyně 1:4 (1:3)
FC Bechyně – Soběslav A 4:1 (0:0)
TJ Dražice – FC Bechyně 9:6 (4:4)
FC Bechyně – METEOR Tábor 6:3 (2:3)

Tabulka

Rk. Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Bechyně 10 10 0 0 110:49 30
2 Větrovy – Lom 10 9 0 1 138:69 27
3 TJ Malšice, z.s. 10 8 0 2 109:48 24
4 Veselí n/L B 10 7 0 3 115:52 21
5 FC Jistebnice 9 4 1 4 77:59 13
6 Soběslav B 9 3 1 5 76:64 10
7 TJ Dražice 9 3 1 5 59:72 10
8 Stádlec 9 3 0 6 63:96 9
9 Planá nad Lužnicí B 9 2 0 7 46:101 6
10 FC Táborsko 9 1 1 7 53:98 4
11 Sudoměřice u Bechyně 10 0 0 10 29:167 0

Napsat komentář