Předsezónní sezení s trenéry

Ahoj/Dobrý den

chtěl bych touto formou pozvat všechny zájemce o pomoc s trénováním na setkání s trenéry. Po necelém měsíci pauzy je pomalu čas se sejít a probrat trenérské obsazení našich kategorií. Posezení nezabere ani hodinu a bude se konat v bufetu na stadionu příští středu, to je 20.7.2022 v 18:30 . Pokud by se mezi rodiči a fotbalovými nadšenci našel nějaký dobrovolník, který by se do tréninkového procesu chtěl zapojit nebo si jen poslechnout co se v klubu děje, jste srdečně zváni. Trenéry obešlu formou sms dnes. Nepočítám, že se sejdeme všichni, jelikož během léta je téměř nemožné trefit termín, který by vyhovoval všem.

Prosím tedy šiřte tuto informaci dále a budu se těšit. Výsledkem tohoto setkání by mělo být obsazení trenérů všech kategorií. Domluva na doškolení pro získání trenérských licencí a prostor bude i pro případné dotazy.

Případné dotazy na telefonním čísle +420 602 292 007, ideálně přes aplikaci whats app. Do příštího úterý budu ještě mimo město, ale budu se snažit odpovídat co nejrychleji.

S pozdravem, Radek Mázor

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář