Mladší žáci

  1. Trenér: Míra Barbora , 778 202 720

Aktuálně: Termíny Týnské ligy halový turnaj:

Neděle 16.1.2022

 sraz 12:30 u KD

od 22.11.2021

VSTUP NA SPORTOVIŠTĚ POUZE :

OČKOVANÝM PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID – 19,

NEBO POTVRZENÍM O PRODĚLÁNÍ NEMOCI V POSLEDNÍCH 180 DNECH
–  OSOBY OD 12 – 18 LET – POTVRZENÍM TESTU (PCR)
POTVRZENÍ PŘEDKLÁDEJTE BEZ VYZVÁNÍ
děkujeme

Nominace : hraje se 4+1 proto je upravena nominace kdo nemůže prokázat bezinfekčnost prosím nahlašte pro doplnění nominace

brankář: Chadima

obrana: Kodym,Barborová,Borys V. ,Vacek Jurčák

útok: Placatka,Klasnová,Vaníček,Břicháček,Borys P.

9:05 FC BECHYNĚ-FK PROTIVÍN

10:15 FC BECHYNĚ-1.FC NETOLICE

11:30 FK OLIMPIE A-FC BECHYNĚ

Neděle 16.1.2022

13:20 TJ DOLNÍ BUKOVSKO-FC BECHYNĚ

14:30 FK VODŃANY-FC BECHYNĚ

16:15 TJ ŠUMAVAN VIMPERK-FC BECHYNĚ

Neděle 6.2.2022

9:05 FC BECHYNĚ-FC ZVVZ MILEVSKO

10:15 FC BECHYNĚ-FK SOBĚSLAV

12:10 FC BECHYNĚ-FK METEOR TÁBOR

POZOR 29.1.2022 BUDE JEDNODENÍ TURNAJ V HALE V CHÝNOVĚ OD 9-15 HODIN INFORMACE UPŘESNÍM JAK JE BUDU VĚDĚT

 

 

  • https://chat.whatsapp.com/DKOJTAgJroXH0OPenBhAyR
  • Trénink: od Listopadu 2.11
  • ÚTERÝ 18:00-19:00 NOVÁ ŠKOLA SRAZ 17:50 PŘED TĚLOCVIČNOU
  • NEDĚLE 14:00-15:30 STARÁ ŠKOLA

  • NOVÁ SEZONA 2021/2022 Všechny zápasy viz. odkaz na web

odehrané zápasy:

Sobota 11.12.2021 TÝNSKÁ LIGA 1. KOLO

9:05 FC BECHYNĚ-FK PROTIVÍN 6:1

10:15 FC BECHYNĚ-1.FC NETOLICE 5:0

11:30 FK OLIMPIE A-FC BECHYNĚ 3:6

NEDĚLI 24.10.2021 15:00 Sudoměřice u Bechyně-Bechyně

NEDĚLĚ 17.10.2021 14:00 Choustník-Bechyně 2:16(0:10)

PÁTEK 8.10.2021 16:00 Bechyně -Mladá Vožice 2:5 (1:2)

ČTVRTEK 30.9.2021 16:30 Větrovy-Bechyně 6:3 (4:1)

ÚTERÝ 28.9 2021 16:30 Veselí nad Lužnicí-Bechyně 3:2(2:1)

NEDĚLE  26.9.2021 10:30 Bechyně-Chýnov 3:0(0:0)

PONDĚLÍ 13.9 2021 17:00 Planá nad Lužnicí-Bechyně 4:5 (3:1)

PÁTEK 10.9.2021 17:00 BECHYNĚ-METEOR TÁBOR B 4:5(1:3)

PÁTEK 3.9 2021 17:00 CHOTOVINY -BECHYNĚ 2:5(1:1)

NEDĚLE 29.8.2021 BECHYNĚ-SEZIMOVO ÚSTÍ 4:3(1:2)

Neděle 30.5.2021 10:00 1Fc Jistebnice-Fc Bechyně 2:11 (1:7)
Neděle 6.6.2021 15:00 Fc Bechyně-Meteor Tábor 6:3(4:1)
Neděle 13.6.2021 15:00 Chýnov-Fc Bechyně 1:8 (1:4)
Neděle 20.6.2021  VOLNO
Neděle 19.6.2021 10:00 Fc Bechyně-Táborsko 1:4(0:0)

Pondělí 24. 8. 2020 16:30 Veselí nad Lužnicí B-FC Bechyně 12:1(4:1)
Sobota 12. 9. 2020 10:00 1. FC Jistebnice-FC Bechyně 8:2(7:1)
Pátek 18. 9. 2020 16:30 FC Bechyně-Chotoviny 12:0(3:0)
Pátek 2. 10. 2020 16:00 FC Bechyně-Planá nad Lužnicí 6:1 (4:1)

Napsat komentář