Dorost – vložené kolo ( 28.10.2015 )

V tomto vloženém kole odjížděl dorost na hřiště třetího týmu soutěže. Mladé Vožici , která za naším týmem zaostávala o pět bodů a měla o zápas víc , šlo o hodně . V případě vítězství zůstávala ve hře o čelo , v případě prohry by na čelo soutěže už dost ztrácela a situaci si hodně zkomplikovala. Soupeř se představil kompletní , s 11 staršími dorostenci doplněnými několika mladšími , chyběl mu pouze pro karetní trest David Struska. I náš tým odjížděl v silné setavě , z klíčových hráčů byl mimo karetní hříšník stoper Pepa Hruška , ale na post stopera se naopak vrátil uzdravený Vojta Podzimek.

Sokol Mladá Vožice – FC Bechyně 0:1 ( 0:1 )

Branka : 36. minuta Tien Nguyen

Sestava : VANÝSEK – KOTALÍK , KREJČÍ , PODZIMEK , DROZD – TIEN NGUYEN , T.VÍTEK , R.ŠŤASTNÝ , NĚNIČKA – ZEMAN , M.VÍTEK ( C ) . Průběžně střídali : ŠŤÁSTKA , KLIKA , BAČÁK , CAIS , TOMAŇ

Nabuzená Vožice na náš tým vlétla a zatlačila do defenzívy . Přestože jsme se snažili kombinovat a přecházet do protiútoků , eliminovat tlak se nám nevedlo. Domácí pronikali po křídlech s snažili se dostat do nebezpečných situací. Díky prvotřídní hře naší stoperské dvojice si vypracovali dvě šance. První přišla z rohu , přetažený míč přečetl náš brankář a výběhem střelu zlikvidoval , druhou šancí byla vyvedená střela z 20 metrů která mířila do šibenice , brankář Vanýsek se ale natáhl a střelu bezproblémově vytěsnil na roh. Ve 36 minutě přišel protiútok , míč se snažil odkopnout stoper Vožice , ale položil ho přímo na nohu rozběhnutého Pavla Tien Nguena , pro kterého už přesně zakončit nebyl problém 0:1 . Vožici tento gól ještě víc nabudil , ale do šance se nedostala.
Do druhé půle jsme vstupovali s taktikou zajistit obranu , vyztužili jsme krajní prostory a chtěli chodit do rychlých protiútoků. Přestože domácí byli opticky stále lepší , do žádné šance jsme je nepustili a kontrolovali hru. Vytvořili jsme si několik brejkových situací , ale naši ostrostřelci M.Vítek a Zeman dnes neměli svůj den. M.Vítka třikrát vychytal golman a jenou zvonilo břevno , Zeman , který byl precizně hlídán se dostal k jedné střele , která skončila na tyči. Někteří hráči Mladé Vožice začali být v průběhu druhé půle flustrováni z výsledku a začali hrát hodně tvrdě , nebojím se říci , že až záludně , za což byli po likvidačním zákroku na našeho brankáře po právu odměněni červenou kartou. Hříšníkem byl Červenka. Náš brankář po ošetření se sebezapřením zápas dohrál , ale koleno nevypadá vůbec dobře.
Kluci si zaslouží pochvalu za to , že tento těžký zápas zvládli a pokračují ve své spanilé jizdě , ve které zatím nepoznali hořkost porážky , či ztráty nějakého bodu. Snad tato spanilá jízda vydrží i nadále

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.