Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Říjen 28, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

V tomto vloženém kole odjížděl dorost na hřiště třetího týmu soutěže. Mladé Vožici , která za naším týmem zaostávala o pět bodů a měla o zápas víc , šlo o hodně . V případě vítězství zůstávala ve hře o čelo , v případě prohry by na čelo soutěže už dost ztrácela a situaci si hodně zkomplikovala. Soupeř se představil kompletní , s 11 staršími dorostenci doplněnými několika mladšími , chyběl mu pouze pro karetní trest David Struska. I náš tým odjížděl v silné setavě , z klíčových hráčů byl mimo karetní hříšník stoper Pepa Hruška , ale na post stopera se naopak vrátil uzdravený Vojta Podzimek.

Sokol Mladá Vožice - FC Bechyně 0:1 ( 0:1 )

Branka : 36. minuta Tien Nguyen

Sestava : VANÝSEK - KOTALÍK , KREJČÍ , PODZIMEK , DROZD - TIEN NGUYEN , T.VÍTEK , R.ŠŤASTNÝ , NĚNIČKA - ZEMAN , M.VÍTEK ( C ) . Průběžně střídali : ŠŤÁSTKA , KLIKA , BAČÁK , CAIS , TOMAŇ

Nabuzená Vožice na náš tým vlétla a zatlačila do defenzívy . Přestože jsme se snažili kombinovat a přecházet do protiútoků , eliminovat tlak se nám nevedlo. Domácí pronikali po křídlech s snažili se dostat do nebezpečných situací. Díky prvotřídní hře naší stoperské dvojice si vypracovali dvě šance. První přišla z rohu , přetažený míč přečetl náš brankář a výběhem střelu zlikvidoval , druhou šancí byla vyvedená střela z 20 metrů která mířila do šibenice , brankář Vanýsek se ale natáhl a střelu bezproblémově vytěsnil na roh. Ve 36 minutě přišel protiútok , míč se snažil odkopnout stoper Vožice , ale položil ho přímo na nohu rozběhnutého Pavla Tien Nguena , pro kterého už přesně zakončit nebyl problém 0:1 . Vožici tento gól ještě víc nabudil , ale do šance se nedostala.
Do druhé půle jsme vstupovali s taktikou zajistit obranu , vyztužili jsme krajní prostory a chtěli chodit do rychlých protiútoků. Přestože domácí byli opticky stále lepší , do žádné šance jsme je nepustili a kontrolovali hru. Vytvořili jsme si několik brejkových situací , ale naši ostrostřelci M.Vítek a Zeman dnes neměli svůj den. M.Vítka třikrát vychytal golman a jenou zvonilo břevno , Zeman , který byl precizně hlídán se dostal k jedné střele , která skončila na tyči. Někteří hráči Mladé Vožice začali být v průběhu druhé půle flustrováni z výsledku a začali hrát hodně tvrdě , nebojím se říci , že až záludně , za což byli po likvidačním zákroku na našeho brankáře po právu odměněni červenou kartou. Hříšníkem byl Červenka. Náš brankář po ošetření se sebezapřením zápas dohrál , ale koleno nevypadá vůbec dobře.
Kluci si zaslouží pochvalu za to , že tento těžký zápas zvládli a pokračují ve své spanilé jizdě , ve které zatím nepoznali hořkost porážky , či ztráty nějakého bodu. Snad tato spanilá jízda vydrží i nadále

Výsledky víkendových zápasů ( 24 - 25.10.2015 )

Říjen 25, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

O tomto víkendu se z vítězství radoval pouze dorost , muži i žáci body nezískali.

MUŽI : 1B třída sk.C

TJ Božetice - FC Bechyně 3:0 ( 2:0 )

Domácí nastoupili ve velkém stylu a v první a osmé minutě skórovali. Poté se hra vyrovnala , nebezpeřnější už byla Bechyně , ale žádnou šanci neproměnila. Když na začátku druhé půle domácí potřetí skórovali , nebylo o co hrát.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - Sokol Planá nad Lužnicí 11:0 ( 5:0 )

Branky : Zeman 5 , M.Vítek 5 , T.Vítek

Sestava : VANÝSEK - KOTALÍK , KREJČÍ , HRUŠKA , TIEN NGUYEN - BAČÁK , T.VÍTEK , CAIS , NĚNIČKA - ZEMAN , M.VÍTEK .. Lávka : TOMAŃ

Dorost se utkal s posledním týmem tabulky , který podle dnešního výkonu je poslední poprávu. Utkání nebudeme popisovat , pouze napíšeme , že ve 13 minutě nebylo o co hrát. Kdyby tým předvedl více ze svého umu , hrál kolektivněji , mohl být výsledek daleko výraznější. Přesto domácí celek povinnost splnil , získal tři body a vylepšil si skóre.

ŽÁCI : OP Tábor

Sokol Chotoviny - FC Bechyně 14:0 ( 3:0 )

Náš tým na soupeře nestačil a z Chotovin si odváží debakl.

Výsledky víkendových zápasů ( 17 - 18.10.2015 )

Říjen 17, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Všechny naše týmy se pčedstavily v sobotu . Muži zajížděli na hřiště lídra soutěže a prohráli , dorost si zastřílel v Chýnově a žáci v domácím prostředí opět bodovali.

MUŽI : 1B Třída sk.C

Boston Kluky - FC Bechyně 5:1 ( 1:1 )

Branka : E.Byrtus

Sestava : Makal - Kubasko , Sedlák , Lettl , Kavka - Borys , T.Vítek , E.Byrtus , R.Šťastný - Zeman , T.Vrchota . Lávka : Šimeček ,Vanýsek

Soupeř byl nad naše síly, dalo by se říci , že to byl zápas kočky s myší. Přestože šla Bechyně do vedení hned v první minutě , kdy přímý kop proměnil E.Byrtus , po zbytek utkání se bránila náporu domácích . V první půli to hosté , díky skvělému Makalovi a také dobře postavené bráně ještě ustáli , obdrželi pouze jeden gól , a to až ve 45 minutě, druhou půli nezvládli a domácí se radovali čtyřikrát.Boston zápas otočil velmi rychle , druhý gól vsítil hned v úvodu druhé části , uklidnil se a nedal našemu týmu šanci.

DOROST : 1A Třída sk.C

FC Chýnov - FC Bechyně 1:10 ( 1:2 )

Branky : T.Vítek 2 , M.Vítek 2 , Bačák 2 ,Zeman , Widla , R.Šťastný , Hruška

Sestava : Vanýsek - Kotalík , Krejčí , Hruška , Widla - Bačák , T.Vítek , Cais , Něnička - Zeman , R.Šťastný. Průběžně střídal : M.Vítek

Tým postihla série nemocí a tak odjížděl pouze s dvanácti hráči . Mimo byla trojice starších dorostenců ( Podzimek , Drozd , Tien Nguen ) a několik mladších členů týmu.Kapitán Marian Vítek měl zdravotní problémy a tak zůstal na střídačce.
Hned po rozehrání se do šance dostává Zeman , ale v posledním okamžiku ho odzbrojí stoper a ten zakládá protiútok. Obrana ho odvrací na roh , který podskočí Krejčí a kapitán domácích skóruje. Běží druhá minuta a kluci prohrávají. Rychle odpovídají , v 11 minutě z rohu hlavou posílá míč do sítě Zeman a ve 12 minutě skóruje Tadeáš Bačák. Vypadá to na pohodový zápas , ale není tomu tak. Nepchopitelně přestáváme hrát , míče chodí vzduchem , prohráváme souboje , vyklízíme hlavně střed hřiště a iniciativa je na kopačkách soupeře. Obrana se dostává pod pernamentní tlak a krajní beci nestíhají pokrývat nabíhající protihráče. Hodně toho uhasí skvěle hrající stoperská dvojice , přesto soupeř několik šancí má. Ta největší přichází ve 45 minutě , kdy těžkou střelu vyráží brankář Vanýsek k neobsazené dvojici !! hráčů , kteří netrefí k míč a tím dají šanci brankáři skokem pod nohy balon pokrýt.
O poločasu přichází v kabině obrovský uragán , na což kluci opět zareagují. Do druhé půle vstupuje jiný tým , strojově přesný , precizní s výborným pohybem a hrou po zemi a častou střelbou , i ze střední vzdálenosti. Soupeře jednoznačně přehrává ve všech ukazatelích a branky rychle přibývají. Ve 48 minutě uklidńující branku stříli R.Šťastný , v 56 a 65 minutě Tomáš Vítek , další branky přidávají v 69 minutě Martin Widla , v minutách 70 a 80 Marian Vítek , v 87 minutě druhý svůj gól střílí Tadeáš Bačák a desátý gól dává v 90 minutě Pepa Hruška. Pokud k tomu přidám ještě dvě tyče , tak druhá půle je opravdu skvělá. Realizační tým se usmívá a špatná hra z první půle je týmu prominuta.
Je to však pro všechny varování , aby neusnuli na vavřínech , nebyli mistři světa a v dalších zápasech hráli to co umí a využívali všech svých předností….

FC Bechyně - společenství Řepeč / Opařany/ Dražice 2:1 ( 1:0 )

Branky : Šťástka , Fano

Výsledky víkendových zápasů ( 10-11.10.2015 )

Říjen 11, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Muži se představili v domácím prostředí a museli se vypořádat s několika absencemi , hlavně brankáře Makala a stopera Máci, premiéru v mužském týmu měl dorostenecký brankář Vanýsek. Dorost hrál také doma a přivítal sedmý tým soutěže Novou Bystřici.Styl hry Nové Bystřice dorostu dlouhodobě nesedí a tak se očekával tuhý boj. Žáci odjížděli k venkovnímu utkání do Větrov už i s uzdraveným střelcem Fanem a chtěli potvrdit body z minulého kola.

FC Bechyně - Sokol Záhoří 3:3 ( 2:1 )

Branky : Byrtus E , Houdek , Kubasko

Sestava : Vanýsek - Kubasko , Lettl , Sedlák , P.Byrtus - Kavka , E.Byrtus , Borys , Prantl - Houdek ( 68 min R.Šťastný ) , L.Vrchota ( 46 min Šimeček ).

Úvod je dobrý a ve 13 minutě jdou domácí do vedení E.Byrtusem. Záhoří rychle odpovídá , míč za obranu přebírá v 16 minutě Blažek a postupuje sám na bránu. Brankář Vanýsek vybíhá , ale u míče je pozdě a lob znamená vyrovnání. Poté vidíme vyrovnaný fotbal , každý tým si vypracuje jednu šanci. První mají hosté , ale domácí brankář vyráží, naše šance je v 36 minutě proměněna Houdkem.
Nástup do druhé půle mají domácí famózní, bohužel několik 100% šancí nevyužijí a tak přichází trest. Nařízený pokutový kop promění Suz a je vyrovnáno. A je ještě hůř , v 79 minutě centr sedá přímo na nohu Kápla a Záhoří poprvé vede. Své vedení může potvrdit , ale dva sólové úniky likviduje brankář Vanýsek. Na to reaguje Kubasko a brankou z 83 minuty vyrovnává. Věříme , že zápas domácí otočí a tlačí se dopředu . Soupeř toho využívá a chodí do brejků a po jednom z nich si hosté vymodlí další pokutový kop. Ale fotbalový bůh je na místě , brankář Vanýsek nařízený pokutový kop chytá a zápas končí dělbou bodů.

FC Bechyně - Nová Bystřice 5:1 ( 1:1 )

Branky : Zeman 2 , Hruška , R.Šťastný , Podzimek

Sestava : Vanýsek ( 77 min Šafránek ) - Kotalík , Podzimek , Krejčí , Drozd - R.Šťastný , Cais , T.Vítek , Něnička - Zeman , M.Vítek ( C ) . Průběžně střídali : Klika , Hruška , Bačák , Widla , Šťástka ,Tien Nguyen

Tým Nové Bystřice produkující hodně silový a důrazný fotbal našemu týmu dlouhodobě nesedí. S touto hrou vyrukoval i dnes a byl to problém. Přestože nástup byl dobrý a byl přetaven ve vedoucí branku v 10 minutě Zemanem , na dlouhé minuty to bylo vše. Soupeř po inkasované brance ještě přitvrdil a rozhodčí tuto hru pustil. U všech míčů byli kluci později , prohrávali hlavičkové souboje , přestali se pohybovat. Přestože i náš tým umí tvrdit muziku, v první půli se tak nestalo a tak jsme doufali že vedení do poločasu udržíme. To se nestalo , soupeř proměnil krásný centr ve 45 minutě do vyrovnání.
O poločase se přeskupila sestava , kluci si svou hru mezi sebou vyříkali a výrazně přitvrdili. Začali vyhrávat osobní soboje , zlepšili pohyb bez míče a podali výkon , kterému nelze nic vytknout. Zlepšená hra byla proměněna ve vedoucí branku již ve 47 minutě , po spolupráci Zemana zakončoval R.Šťastný 2:1 . Jistotu trefil v 67 minutě Zeman 3:1 , poté následovala branka Hrušky z minuty 75 a v minutě 79 zahráváme rohový kop , který uklízí do branky Vojta Podzimek .
Přestože výsledek vypadá jednoznačně , dnes to tak jednoduché nebylo . Tento zápas ale náš dorostenecký tým zvládl a posunul se opět na první místo. Na své dva pronásledovatele ( Táborsko B , Mladá Vožice ) má náskok bodu , ale zápas k dobru . Kluci zatím válí , v letošní sezoně nenašli přemožitele a připsali si již sedmé vítěství.

ŽÁCI . OP Tábor

SK Kavas Větrovy - FC Bechyně 3:6 ( 2:1 )

Branky : Fano 6

Ve vyrovnaném zápase šly Větrovy do vedení , Bechyně odpověděla Fanem. Domácí v závěru poločasu opět odskočili do jednobrankového vedení. V druhé půli ale řádil Fano a dalšími pěti brankami rozhodl o vítězství našich malých nadějí.

Výsledky víkendových zápasů ( 3-4.10.2015 )

Říjen 04, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

O tomto víkendu se představila všechna mužstava. Muži odjížděli do Chyšek , dorost a žáci přivítali své soupeře na domácím hřišti.

MUŽI : 1 B třída sk.C

TJ Chyšky - FC Bechyně 5:0 ( 1:0 )

Podrobnosti zatím nedodány.

FC Bechyně - Centropen Dačice 7:1 ( 3:0 )

Branky : Zeman 5 , M.Vítek 2

Sestava : VANÝSEK ( 57.ŠAFRÁNEK ) - KOTALÍK , PODZIMEK , KREJČÍ , TIEN NGUYEN - BAČÁK , T.VÍTEK, CAIS , NĚNIČKA - ZEMAN , M.VÍTEK (C) . Průběžně střídali : HRUŠKA , WIDLA, TOMAŇ, KLIKA , ŠŤÁSTKA

Úvod zápasu nebyl dobrý,hra byla neurovnaná , přihrávky nepřesné , vázl pohyb. Od 15 minuty se hra začíná lepšit a přichází šance. První tři neproměníme , ale ve 29 minutě se konečně trefí Zeman. Týmu narůstají křídla a v 31 minutě střílí druhou branku M.Vítek. Ve 36 minutě se znovu prosadí Zeman a do šatny se jde za pohodového vedení 3:0.
Hned v ůvodu druhé půle je opět v šanci Zeman , nedává. Vše si vynahrají v 48 minutě , kdy jeho centr končí v bráně. Galapředstavení Zemana ale nekončí , další branky střílí v minutách 52 a 56. Poté střídáme brankáře , stahujeme tahouny týmu z Jistebnice ( Podzimek a Kotalík ), které čeká další zápas odpoledne a posíláme hráče , kteří zatím tolik prostoru nedostali.Trochu tím narušujeme kompaktnost obrany , ale brankář Šafránek šance , či jejich náznaky likviduje.Přestože jsme výrazně aktivnější , gól nepadá. Dačicím se podaří kosmeticky upravit výsledek v 87 minutě na což ještě tým zareaguje a v minutě 88 střílí poslední branku M.Vítkem.
Dorost má za sebou zatím šest zápasů , všechny vítězné se skore 34:8 a za to si zaslouží pochvalu. Snad týmu forma vydrží i v dalších zápasech

FC Bechyně - 1.FC Jistebnice 2:3 na PK , základní hrací doba 2:2 ( 0:1 ) - penalty 2:4

Branky : Šťástka 2

Přestože byl soupeř herně lepší , odváží si pouze dva body. Naše mladé naděje bojovaly jako lvi a za to byly odměněny ziskem jednoho bodu.