Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21
FC Bechyně | 2015| Září

FC Bechyně

Fotbalový klub FC Bechyně
Subscribe

Archive for Září, 2015

Výsledky víkendových zápasů ( 26 - 27.9.2015 )

Září 28, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Tento víkend byl na zápasy našich týmů chudý . Muži se představili domácímu publiku s Jistebnicí , dorost měl volný los a nabíral síly na další kola , léčil nemoci a zranění . Žáci cestovali do dalekých Černovic a naši nejmenší, týmy kadetů a přípravek také nehrály.

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně - 1.FC Jistebnice 0:0

Sestava : Makal - Letl , Máca , Sedlák , Skalák - T.Vítek , E.Byrtus , Borys , R.Šťastný - L.Vrchota , Bočan ( 46 Zeman ) . Na lávce : Vanýsek , Prantl

V tomto utkání je zisk bodu asi málo. Soupeř si vypracoval pouze jednu šanci , domácí několik . Zakončení vázlo a tak i přes herní převahu domácího týmu došlo k dělbě bodů.

ŽÁCI : OP Tábor

Černovice / Táborsko B - FC Bechyně 13:0 ( 4:0 )

Kluci kombinovanému týmu Černovic a Táborska nestačili a vysoko prohráli.

Výsledky uplynulého víkendu ( 19-20.9.2015 )

Září 22, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Sokol Sepekov - FC Bechyně 4:1 ( 1:1 )

Branka : Skalák

Úvod měli hosté dobrý a vytvořili si několik šancí. Kdyby byl poločas: 4:1 nikdo by se nedivil . Bohužel fotbal se nehraje na šance, ale branky a tak poločasový stav byl 1:1. V druhé části domácí zpřesnili hru , zvýšili důraz a zápas ovládli. Postupně třikrát skórovali a zvítězili.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - společenství TJ Kunžak / Studená 3:0 ( 2:0 )

Branky : M.Vítek 2 , Tien Nguyen

Sestava : Vanýsek - Kotalík , Krejčí , Podzimek ,M.Drozd - Bačák , Cais , T.Vítek , Tien Nguyen - Zeman , M.Vítek ( C ). Lávka : Tomaň , Klika

Přestože tým podal špatný výkon , od úvodní minuty bylo jasné kdo vyhraje.Kunžak se v první půli přes polovinu dostával sporadicky.V 10 minutě po pěkné kombinační akci nás posílá do vedení Marian Vítek. Druhý gól přidává Pavel Tien Nguyen v 38 minutě.
Když hned v úvodu druhé půle ( 48 minuta ) opět skóruje M.Vítek je rozhodnuto.
Zisk tří bodů byl povinností, ale herní projev byl slabý. Hrál se pomalý a nudný fotbal ,který uspával , ani jednomu týmu se moc nechtělo hrát.Tým hrál jen to , co bylo nezbytně nutné k zisku bodů a zapl jen v začátcích obou poločasů a to k výhře stačilo.

Společenství Chýnov / FAMT Meteor Tábor - FC Bechyně 9:0

V tomto zápase naše malé naděje věkově staršímu a zkušenějšímu soupeři nestačily a vysoko prohrály.

KADETI : OP Tábor

FC Bechyně - Sokol Želeč 12:4

Branky : Jančařík 5 , Typý 3, Kadlec 3 , Breit

Mladší přípravka : OP Tábor

FC Bechyně - LOKO Veselí 0:1

Vžsledky tohoto víkendu ( 12-13.9.2015 )

Září 13, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

FC Bechyně - Ratibořské Hory 3:2 ( 1:1 )

Branky : P. Byrtus , Houdek , E. Byrtus

Úvod Bechyni vyšel a v šesté minutě proměnil první zaváhání hostujícího brankíře ve vedoucí branku Petr Byrtus. Soupeři se do poločasu z přímého kopu povedlo vyrovnat. V druhé půli Bechyně přidala na tempu , začala si vytvářet brankové příležitosti. Nic na tom nezměnila ani červená karta Kubaska za zastavení protihráče v brankové příležitosti a svůj tlak domácí zužitkovali v druhý gól Houdkem. Ratibořské Hory sice rychle odpověděly a dokázaly vyrovnat , ale poslední slovo měl Eman Byrtus , který z pokutového kopu rozhodl o vítězství.

DOROST : 1A TŘÍDA SK.C

FAMT METEOR TÁBOR - FC Bechyně 0:3 ( 0:1 )

Branky : Zeman 2 , M.Vítek

Sestava : Vanýsek - Tien Nguyen , M.Drozd , Krejčí , Widla - Bačák , T.Vítek , Cais , R.Šťastný - Zeman , M. Vítek ( C ) . Lávka : Tomaň , Paletář

Ve šlágru kola zatím dvou vždy naplno bodujících týmů jsme vyhráli. Vítězství se nerodilo lehko , tým postihla série zranění a nemocí , souběh zápasu se žáky a tak ze základní sestavy byla mimo čtveřice hráčů : Něnička , Hruška ,Podzimek a Kotalík , dále chyběl Klika a využít jsme nemohli ani žákovské plejery Šťástku a Fana. Naopak do zápasu zasáhl do mužů přeřazený Radek Šťastný. Kluci přrdvedli skvělý týmový výkon a přestože dovedeme zahrát lépe , zápas jsme měli pod kontrolou.
V první části byl k vidění urputný vyrovnaný zápas , který mnoho krásy nepobral. V 15 minutě jde Bechyně do vedení po světlém okamžiku a kombinaci na jeden dotek v ose T.Vítek , Šťastný , křížný míč na Zemana a hned zpět na nabíhajícího M.Vítka , který zakončoval do odkryté brány. Další náznaky našich šancí pochytal brankář Peterka a dvě tutovky soupeře zlikvidoval brankář Vanýsek.
V poločase se stanovila taktika na druhou půli , věděli jsme , že nyní musí tvořit soupeř , proto jsme se zaměřili na precizní defenzivu a rychlý přechod do útoku v brejkových situacích , což kluci do puntíku splnili. Soupeře nepustili do střelecké pozice a sami z několika nadějných příležitostí dvakrát skórovali a jednou zvonila tyč. Druhá branka přišla v 66 minutě kdy zaváhání brankáře Peterky využil M.Vítek , přihrál Šťastnému a ten poslal míč na volného Zemana . Opět zakončení do prázdné brány. Třetí branka padla v minutě 88 , kdy křížný míč Šťastného opět proměnil Zeman.
Všichni hráči zaslouží za bojovný týmový výkon palec nahoru a jako jediný tým soutěže zatím neztratili ani bod.

FC Bechyně - Ratibořské Hory / Mladá Vožice 4:3 na PK . Základní hrací doba 3:3 , PK 5:4

Branky : Šťástka 3 , rozhodující PK : Makovec

Výsledky tohoto víkendu ( 5 - 6.9.2015 )

Září 06, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

MUŽI 1B Třida sk.C

Řepeč Opařany - FC Bechyně. 1:2. ( 1:1 )

Branky :L.Vrchota , R.Šťastný

Hostující tým vycházel ze zajištěné obrany a hrozil z brejků. Do vedení nás polal Vrchota, který se prosadil po krásné individuelní akci. Domácím se do poločasu povedlo vyrovnat. Hned v úvodu druhé části se trefil střídající Šťastný a stanovil výsledek utkání. Domácí znervózněli a přes svůj tlak i díky mnoha nevynuceným chybám neskórovali.

DOROST : 1 A Třída sk.C

FC Bechyně - TJ Nová Včelnice. 5:2. ( 3:1 )

Branky : Zeman 4 , Krejčí

Sestava : VANÝSEK - KOTALÍK , KREJČÍ , ŠŤÁSTKA , WIDLA - TIEN NGUYEN , T.VÍTEK , CAIS , NĚNIČKA - ZEMAN , M.VÍTEK .LÁVKA : BAČÁK ,TOMAŇ , KLIKA , FANO

Do utkání s těžkým soupeřem jsme vstupovali s rozpadlou obranou.Mimo byli stopeři Hruška a Podzimek. Nemocen byl také Drozd. Na stoperské pozici si svou premieru na výbornou zažil Vašek Šťástka (2002).
Na začátku zápasu působíme nervózním dojmem , hráči jsou si vědomi kvality soupeře, což se projeví v 7 minutě, kdy hrubou chybu promění Včelnice ve vedoucí gól. Toto nás opaří ještě víc a dáváme vyniknout našemu brankáři. Předvádí tři výborné zákroky a drží tým nad vodou. V 16 minutě vyrovnává Zeman a začínáme přebírat iniciativu. Něničkova šance končí na tyči, přesto ve 35 minutě otáčíme zápas Zemanem. Ve 38 minutě vybojuje pokutový kop Bačák, M.Vítek ho proměnit nedokáźe.Ve 45 minutě odskakujeme o dvě branky, přímák posílá do brány Krejčí.
Úvod druhé půle je i přes jednu šanci Včelnice náš a v 52 minutě skóruje Zeman. Již nikam nespěcháme, pozorně bráníme a chodíme do brejků. V jednom z nich je v 65 minutě faulován Zeman, který si kopne nařízený pokutový kop a je úspěšný. Soupeř kosmeticky upraví výsledek v 84 minutě, taktéž z pokutového kopu
Dorostenci sezonu odstartovali skvěle, po třech kolech mají plný počet bodů. Doufejme, že jim to vydrží. Za dnešní výkon a za vítězství nad hodně těžkým soupeřem zaslouží palec nahoru.