Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21
FC Bechyně | 2015| Srpen

FC Bechyně

Fotbalový klub FC Bechyně
Subscribe

Archive for Srpen, 2015

Výsledky tohoto víkendu ( 29-30.8.2015 )

Srpen 30, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI : 1B třída sk.C

FC BECHYNĚ - MLADÁ VOŽICE. 0:0

Ve vyrovnaném zápase berou oba týmy bod. Hosté byli aktivnější v první půli,kdy nastřelili spojnici tyće a břevna,domácí tým byl při chuti v části druhé,ale náznaky šancí ke gólu nevedly.

DOROST : 1A třída sk.C

SOKOL SEZIMOVO ÚSTÍ- FC BECHYNĚ. 1:3. ( 1:2 )

Branky : Zeman, M.Vítek , Bačák

Sestava : VANÝSEK - KOTALÍK , KREJČÍ , PODZIMEK , M.DROZD - WIDLA , NĚNIČKA , CAIS , TIEN NGUYEN - ZEMAN , M.VÍTEK. Lávka : TOMAŇ,KLIKA, FANO , BAČÁK

To, co týmu vycházelo proti Soběslavi ( proměňování šancí ) to dnes nešlo. Kluci se prezentovali líbivým výkonem,který neměl gólový efekt. Sokol předvedl sympatický výkon a bojoval do poslední minuty. Úvod je dobrý,ve 4 minutě postupuje Zeman sæm na bránu, nedává. V 10 minutě zahráváme přímý kop, k exekucise staví kapitán M.Vítek a položí míč na hlavu nabíhajícího Zemana. 0:1. Ve 20 minutě je ještě veseleji další přímý kop a opět M.Vítek 0:2. Poté přichází uspokojeni, polevíme a jsme potrestáni.40 minuta,střela posily z Táborska Šimka znamená snížení.
Do druhé půle vstupujeme se změnami v sestavě, ve středu nevýrazný Něnička jde na kraj zálohy, do středu se z útoku posouvá M.Vítek a do útoku posíláme našeho novice, předsezonou příchozího Bačáka. Hru ovládneme, spálíme co můžeme. Zeman sám před brankářem nedává, Krejčí hlavičkuje těsně vedle , poté opět Zeman ve dvou šancích selźe a korunu všemu nasazuje Tien Nguyen , který z 5 metrů přestřelí prázdnou bránu. Rozhodnutí a uklidnění hry přichází v 82 minutě, kdy parádní přihrávku Zemana chladnokrevně zakončí Bačák.

Herní pdojev byl dobrý, přestoźe chyběl středopolař T. Vítek a další klíčový hráč Hruška. Proměňování šancí vázlo. Zápas kluci do vítězného konce dovedli a za to zaslouží pochvalu. Snad nám to tam napada za týden , kdy se utkáme s naším loňským přemožitelem vítěznou Novou Včelnicí. Výkop je v neděli 6.9.2015 v 9.30

Výsledky tohoto víkendu ( 22 ~ 23.8.2015 )

Srpen 23, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Muźi : 1 B třída sk.C

TJ Březnice ~ FC Bechyně. 0:0

DOROST: 1A třída sk.C

Fc Bechyně ~ Rašelina Soběslav. 13:4. ( 7:2 )

Branky : Zeman 3 ; Něnička 2 ; T. Vítek 2 ; Widla 2 ; Bačák ; Klika ; Drozd ; Tien Nguyen

Sestava : VANÝSEK~ KOTALÍK, KREJČÍ, PODZIMEK , DROZD ~ TIEN NGUYEN, T.VÍTEK , CAIS , NĚNIČKA ~ ZEMAN, BAČÁK. Lávka : WIDLA, TOMAŇ, KLIKA , FANO

Dorost nastoupil bez tří dlouhodobých opor, mimo byl pro zranění kapitán týmu M.Vítek , na dovolené je Hruška a karetní trest vystavil stop Šťastnému. Na hře to nebylo znát , tým byl opravdu nažhaven. Po devíti minutách to bylo tŕi nula a Soběslav střídala brankáře. Přestoże se soupeři povedlo ve 12 minutě snížit na vývoji hry se nic.nezměnilo. Na bránu se valila jedna útočná vlna za druhou.Rozhodčí poločas ukončil již v 39 minutě za stavu 7:2.
V druhé půli tlak pokračoval a kýžený 10 gól padl v 59 minutě. Poté kluci trochu polevili a přes mnoho šancí vstřelili pouze tři branky a nedůsledností v obraně také dvakrát inkasovali. Chtěl bych podotknout,že soupeř se představil v plném počtu hráčů a i proto je toto vítězství vysoké.

Absolutorium tým zaslouží za útočný projev , minusem je několik chyb v obraně a to i proto, že v celé loňské sezoně jsme obdrželi pouze 19 branek a složení obrany zůstalo prakticky beze změn. Přesto musím celý tym pochválit, za fotbalový projev na který se opravdu nechalo koukat.