Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Červen 07, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI : 1b TŘÍDA SK.C

Sokol Sepekov - FC Bechyně 2:0 ( 1:0 )

V zápase hostující tým své šance neproměnil , domácí z nich dvě branky vstřelili a radují se ze zisku tří bodů.

DOROST : 1A TŘÍDA SK.C

Sokol mladá Vožice - FC Bechyně 2:4 ( 1:1 )

Branky : 45 Krejčí , 55 T.Vítek , 83 Homolka , 90. M.Vítek

Sestava :Vanýsek - M.Drozd , Hruška , Krejčí , J.Šťastný - Byrtus , R.Drozd , T.Vítek , Kodad -Zeman , M. Vítek. Lávka : Homolka

Do utkání vstupujeme pouze s dvanácti hráči , což je na náš kádr docela málo , dvě červené , několik nemocí ( Widla , Tien Nguyen ), pohárové zranění Něničky , či několik návštěv tatínků či dovolená u moře.
Prvních patnáct , dvacet minut je slušných , hrajeme po zemi , pohybujeme se , jde se na to dívat. tým si vypracovává čtyři šance , které nepromění. Hlavně hlavička Kodada volala po brance . Postupně aktivita uvadá , zápas se vyrovnává a ve 28 minutě přichází trest. Brejk soupeře je proměněn a prohráváme. Hra se úplně rozpadá , jsou zde nakopávané míče. Na to reagujeme ve 37 minutě , kdy se na hrot posouvá ze stopera náš nejrychlejší hráč Krejčí, kterému se díky rychlosti a důrazu povede ve 45 minutě vyrovnat.
Úvod druhé půle je opět náš , přesto se raduje soupeř.V 52 minutě přichází průnik po naší pravé straně a centr , na který si nabíhá dvojice hráčů z nichž jeden parádně trefí.Po minutě může vyrovnat Krejčí , míří mimo. V 55 minutě přichází světlý okamžik druhé půle , kdy kombinací se dostáváme do průniku , který parádně zakončí T.Vítek . Je vyrovnáno , měli bychom být na koni , ale není tomu tak .Nejdou nám přihrávky a jsme nervozní a z toho těží soupeř. Má dvě šance , ale vytahuje se brankář a obě vyrazí.Již to nevidíme moc dobře a loučíme se s vidinou vítězství , když presingem donutí Homolka chybovat brankáře. Poprvé vedeme a ihned z nás spadá nervozita s tíhou povinného vítězství. V 90 minutě předvádíme opět parádní kombinační a rychlou akci , kterou zakončuje M.Vítek po zemi k tyči 2:4. Je to doma a tříminutové nastavení se dohrává už jen z povinnosti.

Jihočeský pohár dorostu - druhé místo.

Červen 03, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Ve středu 3.6 dorostenci odjeli na hřiště SK Čtyři Dvory k odvetnému pohárovému finále.Po domácí prohře 1:2 chtěli překvapit. Nepovedlo se i odvetu kluci prohráli , přesto zanechali skvělý dojem , předvedli atraktivní fotbal a i tentokrát měli trochu více smůly. Přesto byli odměněni , nejenom peněžitou výhrou , ale i slovy domácích fanoušků a přihlížejících funkcionářů , že takto pěkný fotbal tam žádný tým už dlouho nehrál.

II.pohárové finále :

SK Čtyři Dvory - FC Bechyně 2:1 ( 1:0 )

Branka : Petr Zeman

Sestava : Vanýsek - Něnička , Byrtus , Krejčí , M.Drozd - Zeman , T.Vítek , R.Drozd , J.Šťastný - M.Vítek , Homolka . Lávka : Kodad , Tien Nguyen , Tomaň

Prvních 30 minut je plně v naší režii. Jsme jednoznačně lepším týmem , kluci dávají do hry vše , chtějí vyhrát. Ve 3 minutě střílí R.Drozd , brankář předvádí první skvělý zákrok , v dalších šancích nastřelujeme dvě břevna a tutovku M.Vítka opět chytá brankář. Ve 34 minutě vyrábíme hrubici ve středu pole a soupeř jde do brejku, otvírá se mu dostatek prostoru a svou šanci využívá 1:0. Tato branka nás opaří a tak první výborný zákrok předvádí i brankář Bechyně. Ve 43 minutě je Zeman tváří v tvář před brankářem , snaží se ho přehodit , nepovede se, výborný zákrok kazí naši radost.
Druhá půle je již vyrovnaná. Vysoké tempo v 30 stupních ale nepolevuje.Máme několik náznaků šancí , branka nepřichází. V 68 minutě střílí forvard soupeře , brankář Vanýsek předvádí fantastický zákrok a vyráží míč.Bohužel chopí se ho neobsazený hráč a střílí.I tuto střelu by náš brankář zlikvidoval , bohužel do střely se přimíchá vracející se M.Drozd a neštastně ji tečuje 2:0. Již nemáme co ztratit a posilujeme útok. Stahujeme hru na tři obránce a Byrtuse vysunujeme do útoku. Hru to oživí a opět je iniciativa na našich kopačkách. Rychle snižujeme a v 74 minutě střílí kontaktní branku Zeman. V 79 minutě jsme blízko vyrovnání , kopeme rohový kop ten parádně hlavou trefí Krejčí , ale brankář předvádí zákrok z kategorie nemožných , míč vyráží.V 84 minutě má šanci soupeř , střelu pod břevno vytěsní brankář Vanýsek na roh. Z následného rohu přichází hlavička , kterou vykopává z brankové čáry Něnička. V 88 minutě máme poslední šanci , bohužel se Kodad dostává do velkého úhlu a s jeho střelou si brankář poradí.

Přesto musím tento tým pochválit.Čtyři Dvory patří mezi TOP mužstva na jihu čech. Kluci s nimi odehráli dva absolutně vyrovnané zápasy a o vítězi rozhodly maličkosti a zkušenost a také kopa štěstí. Jak by celá serie dopadla , kdybychom místo břevna vstřelili dnes první gól ? To nikdo neví , přesto kluci opět ukázali , že svým vrstevníkům stačí a ročníky 1996 a hlavně 1997 a 1998 jsou v Bechyni hodně kvalitní. Před celým týmem za výkon v této sérii , kdy si sáhli na dno svých sil smekám a jsem na něj hrdý.