Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Květen 31, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně - SK Ratibořské Hory 1:2 ( 1:1 )

Branka : Sedlák O

Ve vyrovnaném zápase jdou do vedení domáci , přímý kop promění střelou k tyči Sedlák. Před koncem poločasu hosté taktéž z přímého kopu vyrovnají. Druhá půle je vyrovnaná a ten kdo vstřelí gól bude vítězem. To se povede hostům , jdou do vedení , a utkání si již zkušeně pohlídají a odváží všechny tři body.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - Sokol Sepekov 2:0 ( 0:0 )

Branky : Kodad , Zeman

ČK : Pindej , R.Šťastný ( oba Bechyně )

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Pindej , Krejčí , J.Šťastný - Zeman , T.Vítek , R.Drozd , Kodad - Homolka , R.Šťastný. lávka : Tien Nguyen , Widla

Do utkání vstupujeme s cílem naplno bodovat, přestože ze základní sestavy pro školní povinnosti , nemoci a také karetní trest chybí čtveřice hráčů Hruška , Byrtus , Něnička a kapitán M.Vítek . Do Itálie odcestoval i benjamínek týmu, velmi šikovný Robin Cais. V základní sestavě dostává příležitost čtveřice : M.Drozd , Pindej , Homolka , R.Šťastný.

V první půli předvádíme velmi špatný výkon , nenavazujeme na fotbalový projev z posledních zápasů a přizpůsobujeme se hře soupeře. Do šancí ho sice nepouštíme , ale ani se do nich nedostáváme. Vyjímkou je rozmezí 40 - 45 minuty, kdy se díky zlepšené kombinační hře dostáváme do tří šancí. Prvou vykopává obránce z brankové čáry, další likviduje brankář.

O poločase je mírný průvan v kabině a hra se zlepšuje. Rychle střílíme první branku Kodadem a vypadá to na pohodový zápas. Ale není . Domácí divák , který se přimíchá do technické zóny, neunáší nepřesné mávání sepekovského asistenta a je vykázán na tribunu. Nervozitu přenáší i na hráče a první žlutou dostává Pindej , po chvíli za faul i druhou a je zde první červená.Za dvě , tři minuty poté, přichází i druhá červená , když na zvedání praporku jak na nádraží reaguje podrážděně R.Šťastný. Dostává zcela oprávněně rovnou červenou kartu a jsme v devíti.Klíčoví hráči jsou ale v klidu soustředí se na svůj výkon a přestože hrajeme víc jak 25 minut v devíti , zápas neprohráváme , naopak soupeři ještě jednu branku na cestu domů přidáváme. Absolutorium zaslouží tým za obrannou činnost , neboť za celý zápas , přestože jsme téměř 1/4 hráli v devíti Sepekov nevystřelil mezi tyče a brankáři situaci zcela ulehčil .

Negativem však jsou dvě červené karty , emoce a zbytečná vyloučení. Přestože tato vyloučení výkonostně mužstvo nijak nenaruší, a to vzhledem k početnosti a síle kádru, stávat se to nesmí .Vzhledem k tomu , že nás čeká ještě odveta finále poháru a dvě mistrovská kola , musí se tým uklidnit a koncentrovat na závěr sezony , kterou má skvěle našláplou.