Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Duben 26, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI . 1 B TŘÍDA SK.C

FC Bechyně - Smetanova Lhota 0:2 ( 0:1 )

Sestava : Makal - Kubasko , Sedlák , Vogeltanz , Albrecht - Skalák , Borys ,L.Vrchota , Kavka - R.Šťastný , T.Vrchota. Lávka : Bočan , Mazor , Houdek

Přestože náš tým si vypracoval územní převahu , nebodoval, nezachytil úvod a ve třetí minutě z rohového kopu prohrával. Poté si Bechyně vypracovala několik šancí , jednou zvonilo břevno , ale branka nepadla. V druhé půli mohl vyrovnat Bočan , který postupoval sám na brankáře , první střelu nu gólman vyrazil a dorážka mířila mimo. Smetanova Lhota vstřelila druhou branku v závěru z pokutového kopu.

DOROST : 1A TŘÍDA SK.C

FC Bechyně - Sokol Bernartice 7:2 ( 5:1 )

Branky : M.Vítek 2 , Byrtus 2 , Homolka 2 , Zeman

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Hruška , Krejčí , J.Šťastný - R.Šťastný , M.Vítek ( K ) , R.Drozd , Kodad - Zeman , Byrtus .Lávka : Homolka , Tien Nguyen , Widla , Tomaň a Cais

Dorost se veze na vítězné vlně a po výhře v poháru bylo povinností se soupeřem ze suterénu tabulky naplno bodovat. Povedlo se, dorostenci nepřipustili překvapení a vyhráli. Prvních 15 minut rozhodlo , kluci soupeře několikrát rozebrali a šli do tříbrankového vedení. Soupeři se povedlo snížit gólem z offside , který náš pomezní neodmával , ale s týmem to neotřáslo a do poločasu dvě branky přidal. Druhá půle se odehrála v poklidném a tréninkovém tempu . Soupeři se sice povedlo snížit naší vlastní brankou , kdy se nedomluvil stoper a brankář , na to náš tým zareagoval chvilkovým zapnutím na rychlejší převodový stupeň a dvěma góly.

Dorost ve finále Jihočeského poháru

Duben 22, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Středa 22:4.2015

Semifinále Jihočeského poháru :

Tatran Prachatice - FC Bechyně 0:3 ( 0:2 )

Branky : Zeman , R.Drozd , R.Šťastný
Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Byrtus , Krejčí , J.Šťastný - Něnička , M.Vítek , R.Drozd , Kodad - R.Šťastný , Zeman . Lávka : Tien Nguyen , Homolka , Widla

Ve finále hraném na dva zápasy systémem doma / venku náš tým čeká vítěz utkání SKP České Budějovice - SK Čtyři Dvory

Výsledky víkendových zápasů 18 - 19.4.2015

Duben 18, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

MUŽI 1B TŘÍDA SK.C

Meteor Tábor - FC Bechyně 1:1 ( 0:1 )

Branka : Maršál

Sestava : Makal - Kubasko , Sedlák , Vogeltanz , Albrecht - Skalák , Vrchota L , Borys , Kavka - Maršál , Šimeček . Lávka Mazor

V utkání měl soupeř územní převahu , ale obrana pracovala dobře a v první půli se náš tým ujal vedení. V druhé části se soupeři povedlo vyrovnat .

TJ Kunžak / Studená - FC Bechyně 0:4 ( 0:1 )

Branky : M.Vítek 2 , Byrtus , Tien Nguyen

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Hruška , Krejčí , J.Šťastný - Něnička , R.Drozd , M.Vítek , Byrtus - Zeman , Kodad . Lávka : R.Šťastný , Homolka , Tien Nguyen , Cais

Na hřišti průběžně třetího týmu nečekal kluky lehký úkol.Cíl byl naplno bodovat.Do sestavy se po tří zápasové stopce vrátil kapitán M.Vítek a režíroval průběh utkání. Ve druhé minutě kopal roh a zatočil ho za přední tyč 0:1.Tento průběh protivníka zmrazil , ale další šance Něničky , Byrtuse a Kodada zůstaly neproměněny. Postupně Kunžak vyrovnal hru a k vidění byl vyrovnaný a urputný fotbal.Kunžak si v první půli vypracoval dvě vyložené šance , kdy po zaváhání obrany a podruhé, po podklouznutí stopera Krejčího postupoval útočník sám na bránu , ale kvalita našeho brankáře se opět ukázala a obě šance s přehledem zlikvidoval.
Do druhé půle jsme nastoupili se změnami v sestavě , nejistou dvojici M.Drozd , Něnička nahradili R.Šťastný a Homolka ,brankář dostal pokyn se vytáhnout na hranici vápna a sbírat pokusy o nakopnuté míče a dál je rozehrávat . Získali jsme herní převahu , přesto uklidńující druhý gól nepřicházel. Ve 48 minutě Zeman nastřelil břevno , ale to bylo na dlouhé minuty vše. Křečovitý výkon podpořený vědomím , že je nutnost naplno bodovat skončil až v 72 minutě , kdy parádní míč obdržel Byrtus , obešel svého hráče a postupoval sám na bránu a zkušeně zakončil 0:2. Křeč z týmu spadla o po chvíli se opět trefil náš kapitán M.Vítek 0:3. V 81 minutě závěrečný gól vstřelil střídající Pavel Tien Nguyen , který zužitkoval průnik z pravé strany a přeloboval vybíhajícího brankáře.
Kluci si odvážejí zasloužené vítězství , svého soupeře jednoznačně přestříleli i herně přehráli , přestože výkon nebyl optimální ( až do vstřelené druhé branky ) . Tlak , který je na ně kladen ze strany realizačního týmu , rodičů a i hráčů samotných je velký a to přináší takové křečovité výkony.Přesto utkání zvládají , mají suverénně nejlepší obranu v soutěži ( pouze 9 obdržených branek) a druhý nejlepší útok ( 64 gólů ) a za to jim patří palec nahoru.

ŽÁCI MLADŠÍ : OP Tábor

FC Bechyně - Chotoviny 2:1 ( 1:0 )

Branky : Šťástka , Filip

Výsledky víkendových zápasů 11 - 12.4.2015. Muži prohráli , dorost splnil povinnost a po dvanácté v řadě bodoval

Duben 12, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

MUŽI 1 B TŘÍDA sk.C

FC Bechyně - Chyšky 1:2 ( 0:1 )

Branka : Houdek

Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější hosté a berou všechny body.

DOROST 1A TŘÍDA sk.C

FC Bechyně - Fotbalová akademie Meteor Tábor 4:0 ( 2:0 )

Branky : Zeman 3 , R.Šťastný

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Hruška , Krejčí , J.Šťastný - Něnička , T.Vítek , R.Drozd , Kodad - Zeman , R.Šťastný. Lávka : Tien Nguyen , Widla, Tomaň.

Do utkání se stále nemohl zapojit kapitán M.Vítek , trest mu již vypršel a za týden v Kunžaku nastoupí. Dále se sestavou zahýbalo derby , účastnil se ho v hledišti i Byrtus , pro zranění byl mimo Cais ,Dynda a nemoc Homolka . Úvod zápasu byl skvělý , kombinační hrou s výborným pohybem všech hráčů. Za to byli kluci odměněni brankami z minuty druhé a páté. Stále pokračují v hezké hře a dostávají se do několika dalších šancí. V nich postupně shoří Zeman , Šťastný , Hruška , Něnička i T.Vítek. Ke konci první půle se hra zhoršuje , vázne pohyb a přestože na hřišti dominují již to není ono.
Druhá půle je velmi špatná , zápal vymizí , pohyb také , dloho držíme míče a k vidění je nepohledný fotbal , plný nepřesností z obou stran. V polovině druhé půle přichází zvýšení hlasu , na které tým zatím ještě reaguje. Výkon se trochu lepší , zlepšuje se pohyb a přihrávky a odměnou jsou další dva góly a dvě tyče.
Dnešní výkon nepatří do kategorie nejvyvedenějších , přesto tým zaslouží pochvalu , že zápas zvládl bez jakéhokoliv problému a komplikace.Je asi pravdou , že kdyby klukům teklo do bot , zabrali by a zvládli zápas. Se soupeřem ze spodku tabulky jim do bot neteklo , a také proto , že se přispůsobili soupeři byl výkon byl takový , jaký byl. Bylo to již dvanácté utkání v řadě , kdy tento tým bodoval.

Výsledky víkendových zápasů 5 -6.4.2015

Duben 05, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Muži svůj zápas v Temelíně měli odložen a tak o tomto víkendu byl v akci pouze dorost.Ve šlágru kola 1A třídy sk.C se utkal druhý s prvním. Nová Včelnice na dorost Bechyně ztrácela jeden bod a měla o branku lepší skóre.K vidění bylo vysoce nadprůměrné a dynamické utkání s vynikacími brankáři a také hráčskými individualitami.Včelnice má ve svém středu nejlepšího střelce soutěže , 30 brankového Pacholíka a také disponuje několika nadprůměrnými hráči.Bechyně sázela na skvělou defenzívu podpořenou do sestavy navrátivším se stoperem Krejčím , skvělým brankářem Vanýskem a také ostatními členy týmu. Do hry stále nemohl zasáhnout vykartovaný kapitán týmu M.Vítek a také červený Jirka Pindej , dále pro zranění chyběl Kodad , do nominace na zápas se nevešla dvojice hráčů hráčů Widla a Bilko.

Nová Včelnice - FC Bechyně 1:1 ( 0:1 ) PK 4:2

Hrál se zápas jako hrom , ale objektivně musím říci , že soupeř byl o něco lepší na míči , někteří jeho hráči vynikali rychlostí a také , a to je pro mě překvapení byl důraznější. My přímočařejší , s pevnější defenzivou a celkově vyrovnanější. Z toho vyplynul vyrovnaný zápas , nebo spíše boj o každý míč , či metr hřiště. V úvodu je Včelnice aktivnější , její pokusy se přes obranu nedostávají.Hrozíme z brejků a po jednom z nich je faulován Zeman a v 10 minutě kopeme pokutový kop.Nutno říci , že nařízený PK byl možná i přísný. K exekuci se staví R.Šťastný a proměňuje. V 15 minutě je to samé odpískáno proti nám, i zde je penalta dosti přísná a k jejímu provedení se staví soupeř. Brankář Vanýsek střelu vystihne a i očima tlačí ven. Ta končí na tyči.Včelnice pokračuje v tlaku a v minutě 21 zahrává přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.Opět zasahuje náš brankář a střelu s přehledem chytá. Tlak sílí a po chybě obrany jde do sóla útočník Pacholík, brankář Vanýsek je proti a opět zasahuje . Poté se do šancí dostáváme i my , ale průnik Homolky likviduje brankář. Následně přichází střela Caise z výborné pozice , je však slabá a kvalitní brankář s ní nemá problém.Zahrozí i soupeř , ale šanci opět likviduje brankář Vanýsek a drží svůj tým stále ve hře.
Do druhé části vstupujeme aktivně , branky mají na noze Zeman a Homolka, brankář je proti. Také soupeř se snaží a dostává se ideální pozice, ale nevyvedená střela nemůže ohrozit našeho brankáře. V 62 minutě přichází velká chyba ve středu hřiště Byrtusem , který dlouho drží míč a ztrácí, je zde brejk a před vápnem zatažena záchranná brzda. Žlutí se a také kope přímák .Soupeř ho kopne skvěle, těsně nad zeď , brankář se natahuje, míč se mu ale povede vyrazit pouze do tyče a od ní zapadne do brány. Škoda. Je vyrovnáno a zápas graduje, oba týmy chtějí tři body.Tempo, už tak vražedné se ještě zvyšuje, hraje se nahoru, dolů a šance střídá šanci. Skvělí brankáři jsou proti změně stavu.Vysoké tempo se občas přeruší pauzou , nebo´t oba týmy už zapojují do hry jen své nejlepší hráče a ti dostávají křeče. Takto utkání dospěje až do 90 minuty. Rozhodčí asi chce rozhodnout zápas na hřišti a tak nastavuje sedm minut. V nastavení utíká Zeman , opět brankář , střelu Caise vytěsní gólman konečky prstů mimo a také vyniká brankář Vanýsek , když zlikviduje šanci Pacholíka i následnou dorážku.
Dovednostní soutěž rozhoduje o druhém bodu a v ní je úspěšnější Nová Včelnice.Získává bonusový druhý bod a dotahuje se na náš tým v tabulce.
Všem našim patnácti hráčům nelze nic vytknout.Předvedli skvělý výkon a odvážejí si jeden bod.Na hřišti nechali vše a bylo to také vidět na jejich pozápasovém stavu , kdy se někteří ani nemohli dobelhat do kabin.Smekám před tímto týmem a to i přesto, že si soutěž náležitě zkomplikovali a klesli na druhé místo. Do konce je ale ještě 10 kol a kluci se budou rvát dál.

Branka : R.Šťastný

Sestava : Vanýsek - T.Vítek , Hruška, Krejčí , J.Šťastný - Něnička , Byrtus , R.Drozd , R.Šťastný - Zeman , Homolka . Lávka : Tien Nguyen , M.Drozd , Tomaň a Cais