Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21
FC Bechyně | 2015| Březen

FC Bechyně

Fotbalový klub FC Bechyně
Subscribe

Archive for Březen, 2015

Výsledky víkendových zápasů ( 28 - 29.3.2015 )

Březen 29, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Muži : 1B třída sk.C

FC Bechyně - 1.FC Jistebnice 0:2. ( 0:1 )

Dorost : 1A třída sk.C

FC Bechyně - LOKO Veselí nad Lužnicí. 8:0 ( 3:0 )

Branky : Zeman 3 , Byrtus 2 , Homolka 2 , T.Vítek

Sestava: Vanýsek - T.Vítek , Hruška , J.Šťastný , Tomaň - Byrtus , R.Drozd , Něnička , Kodad - Homolka , Zeman. Lávka : Tien Nguyen , Widla , Cais

V šesté minutě ze své čtvrté šance se dorostenci ujímají vedení. Do poločasu ještě dvakrát skórují. V uvodu druhé části přidávají další dva góly a jednoznačně dominují. Otázkou pouze zůstává , kolik branek tam napadá

Přestoźe se stále potýkáme s nemocemi a zraněními a také několika červenými kartami, Kluci zápas zvládli skvěle a opět se ukázala šiře kádru,ve kreré je kaźdý nahraditelný. Soupeře přehráli ve všech herních činnostech , byli rychlejší,důraznější,měli velmi dobrý pohyb a práci s míčem.

Pozvánka na víkendová utkání ( 28 - 29.3.2015 )

Březen 22, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

V sobotu se na domácím hřišti představí muži.Za soupeře budou mít aktuálně vedoucí tým 1.FC Jistebnice.Podaří se našim mužům získat skalp leadra soutěže? Na to dá odpověď sobotní utkání .Výkop je v 15.00.V týmu mužů v zimní pauze nedošlo k žádné změně , a proto do jarní části vstoupí muži ve stejné sestavě jako na podzim.

V neděli také na domácím hřišti odehraje svůj první mistrák í dorost.Aktuálně vedoucí tým soutěže doma přivítá LOKO Veselí .Soupeř je zatím sedmý se ziskem 21 bodů.V dorosteneckém týmu k několika změnám došlo. Z týmu odešla dvojice hráčů zpět do 1.FC Jistebnice a to O.Kotalík a V.Podzimek ,naopak do týmu jsme opět zapracovali našeho odchovance J.Homolku a ze Sokola Sepekov přichází bratr dorosteneckého kapitána T.Vítek. Jak se tým se změnami vyrovná uvidéte v neděli. Výkop je v 10.00

Generálka dorostencům vyšla a ze Stádlece odváží vítězství.

Březen 21, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Ke generálce před prvním mistrákem jsme odjeli do Stádlece , kde naším soupeřem byli místní muži.Zápas se odehrál v přátelské atmosféře s úsměvy na tvářích hráčů obou stran.Přestože nás soupeř nedonutil ke 100% nasazení , utkání splnilo účel ,kluci si příjemně zatrénovali , předvedli několik pohledných akcí , zahráli několik přímáků a rohů.Negativem je,že obrana opět neudržela čisté konto a opět nehrála ve složení, ve kterém by měla vyběhnout do mistrovských zápasů , pozitivem však je , že náš klíčový stoper Krejčí je prakticky fit , přestože do dnešního zápasu ještě nezasáhl.Dále musím říci,že hlavně v druhé půli byl přechod do útoku přímočarý a rychlý , využívání šancí bylo také lepší a to je určitě pozitivem.Do hry nezasáhlo několik hráčů se kterými počítám do základní sestavy ( Krejčí , Hruška , R.Šťastný , J.Šťastný a Kodad ) a proto by za týden měl výkon týmu výrazně gradovat.Ale uvidíme , míč je kulatý….

Sokol Stádlec - FC Bechyně 1:5 ( 0:1 )

Branky : Zeman 3 , R.Drozd , Něnička

Sestava : Vanýsek - T.Vítek , Byrtus, Pindej , M.Drozd - Tien Nguyen , R.Drozd , Něnička , M.Vítek - Zeman , Homolka . Lávka Tomaň.

První půle byla z naší strany ospalejší , přesto jsme šli do vedení. Soupeř si vypracoval dvě šance , výborně zasáhl brankář Vanýsek. Několik našich šancí zůstalo neproměněno. Druhá půle již byla lepší , zlepšil se pohyb , tempo a hlavně jsme hráli po zemi a hned to bylo znát. Ovládli jsme hřiště a získali vedení 4:0. Poté se soupeři povedlo z ojedinělé akce korigovat , přesto jsme ještě jeden gól přidali a odvezli poměrně vysoké vítězství

Dorost v dalším přípravném zápase nenavázal na předchozí dobré výkony a po podprůměrném výkonu prohrál

Březen 08, 2015 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Ke třetímu přípravnému utkání jsme odjeli do Milevska , kde byl soupeřem byl starší dorost FC ZVVZ hrající krajský přebor.Věřili jsme , ve vyrovnané a zajímavé utkání , naše očekávání se nenaplnilo.Zaostávali jsme prakticky ve všech herních činnostech a přestože výsledek není zdrcující,vděčíme za něj skvělému brankáři, který pochytal i nemožné.Naši klíčoví hráči, na kterých je hra postavena, předvedli velmi slabé výkony a s nimi i celý tým.Vyjímkou byla pouze trojice : Vanýsek , Cais , M.Vítek

FC ZVVZ - FC Bechyně 4:1 ( 1:0 )

Naše branka : 74 minuta Roman Drozd

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Hruška , Byrtus , J.Šťastný - T.Vítek , M.Vítek , R.Drozd , Kodad - R.Šťastný , Zeman . Lávka Cais, Tien Nguyen.

První půle nebyla až tak zlá , přestože soupeř vypadal a něco fotbalovější,tým plnil stanovené pokyny a Milevsko do šancí nepouštěl. Občas jsme zahrozili z brejků , ale nebezpečně jsme vystřelili pouze jednou, zde se vyznamenal brankář Milevska.Ani soupeř se do vyložené šance nedostal , jeho pokusy odvracela obrana , či jistý brankář včasnými výběhy.První selhání přišlo ve 45 minutě , kdy hráč Milevska prošel přes několik našich hráčů a podél vybíhajícího brankáře zakončil.
Úvod druhé půle nám brutálně nevyšel, udělali jsme dvě fatální hrubky,které se nestávají v žácích a v minutě 46 a 48 inkasovali.Od té doby Milevsko získalo jistotu a klid na kopačkách , někteří naši i trochu polevili a byl to souboj útočníků a našeho brankáře. Přesto jsme se do hry vrátili , v 74 minutě po individuální akci skóroval R.Drozd. Tým to ale nenabudilo, pokračoval v mdlém výkonu a proto zákonitě přišel trest v podobě branky z minuty 86.

Hodnocení: Dnešní představení bylo velkým zklamáním .Obrana je bez klíčového stopera Krejčího ( doléčuje natažené vazy z PETA Cupu ) průchozí , a po dnešním odstoupení v průběhu první půle M.Drozda pro zranění kotníku,přestala být kompaktní úplně.Naše chlouba,záložní řada ,která postrádala Něničku se nedokázala vyrovnat v kombinační hře a problémy jí činilo rychlé dostupování a v rozehrávkách ztrácela míče. Pohyb celého týmu byl špatný a výkon celého týmu by měl být pro kluky varováním.S takovým výkonem, chutí a nasazením by svou soutěž nevyhráli.Věřím , že tento zápas bude ponaučením pro všechny a nastartuje celý tým k další práci. Nosíky byly hlavně po výhře nad mužským týmem Chrášťan malinko nahoře a FC ZVVZ nás dnes hodně zchladilo.