Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21
FC Bechyně | 2014| Listopad

FC Bechyně

Fotbalový klub FC Bechyně
Subscribe

Archive for Listopad, 2014

Umístění našich týmů po podzimní části sezony…

Listopad 17, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Největšího úspěchu dosáhl tým dorostu , jenž vede svou skupinu 1A třídy se ziskem 31 bodů. Neztratili se ani muži , kteří se dllouho drželi na čelních místech tabulky, poslední dvě prohry je odsunuly ve své skupině 1B třídy na šesté místo.Starší žáci jsou v okresním přeboru druzí a mladší čtvrtí.

MUŽI : 1B třída sk:C - 6 místo zisk 22 bodů při bilanci 7-1-6 a skóre 31:33

Tým mužů byl v polovině podzimu dokonce ve vedení , poté se s 1.FC Jistebnice přetahoval o čelo, poslední dvě prohry ho sesadily na šesté místo.Na vedoucí Jistebnici ztrácí 8 bodů , na druhé Větrovy pouhé dva.

DOROST : 1A třída sk.C - 1 místo , zisk 31 bodů , při bilanci 10-1-2 a skóre 47:8

Dorost přezimuje na prvním místě a to zcela po zásluze. Má nejlepší obranu v soutěži , ve třinácti zápasech obdržel pouze osm branek , druhý nejlepší útok a také jako jediný neztratil ani bod na venkovních hřištích. Doma trochu pokulhává , zde ze sedmi zápasů dvakrát prohrál. Osa týmu je postavena na hráčích ročníku 1997 , doplněnými šikovnými kluky ročníku 1996 a 1998. Kádr je dostatečně široký a disponuje 21 hráči a je schopen absorbovat zranění a nemoci jednotlivců. Mužstvo staví na výborném brankáři , stoperské dvojíci , výborné střední záloze a dvojíci kvalitních útočníků.

Starší žáci OP Tábor -2 místo, 17 bodů , při bilanci 5-2-1 a skóre 41:12

Naše malé naděje zatím hrají na čele soutěže a to je určitě pozitivem.

Mladší žáci : OP Tábor -4 místo ,16 bodů při bilanci 5-1-2 a skóre 33:13

Výsledky víkendových zápasů 15 -16.11.2014

Muži : 1B třída sk:C

Kavas Větrovy - FC Bechyně 6:1 (1:1)

Podrobnosti k utkání zatím nedodány…

Dorost : 1A třída sk:C

FK Rašelina Soběslav - FC Bechyně 1:3 (0:2)

Branky : Byrtus , Zeman , R,Drozd

Sestava : Vanýsek - R.Šťastný , Pindej, Krejčí , J.Šťastný - Tomaň , M.Vítek , Byrtus , Tien Nguyen - R.Drozd , Zeman.

Dorost napravil domácí ztrátu a veze ze Soběslavi tři body. Utkání nebylo vůbec jednoduché , tým se den před zápasem sesypal zdravotně , zařádil střevní bacil a tak mimo hru zůstalo deset hráčů. Odjížděli jsme v pouhých 11 lidech , což se nám v letošní sezoně nikdy nestalo. Soběslavi se podařilo dát tým dohromady a po prohrách z úvodu sezony v posledních kolech začala vyhrávat.Kluci prokázali že po právu po podzimu vedou soutěž a šli do dvoubrankového vedení.V druhé půli začal úřadovat rozhodčí , v 58 minutě nařídil nesmyslný pokutový kop, který chytá brankář Vanýsek.V 67 minutě je máván ofside , rozhodčí nereaguje a míč jde do autu. Náš stoper se ho zeptá , proč nepískl ofside a za to je odměněn žlutou kartou .Bohužel druhou a jde se do sprch.Toto neunese Pindej a je zde druhá červená. O další minutu později je faulován náš kapitán ,ale píská se proti nám , což okomentuje slovy., tyvol,,, nauč se pískat. Je zde další rudá a máme sedm hráčů v poli. Do konce chybí 22 minut. Tým se kouše a rve se o každý míč.V 81 minutě Soběslav snižuje , ale přichází 85 minuta a slalom přes celé hřiště R.Drozda , přejde přes pět hráčů , udělá kličku brankáří a do prázdné rozhoduje.Poté dohráváme zápas .

Výsledky víkendových zápasů 7-8.11.2014

Muži : - 1B třída sk.C

FC Bechyně - Sokol Sepekov 0:4 (0:2)

Herně i výsledkově nepovedený zápas. V úvodu utkání domácí nepromění šance a hosté trestají.Jdou do dvoubrankového vedení.V druhé půli si bechyně vytváří tlak , ovšem v zakončení vázne.Soupeř trestá z brejků a proto si odváží tři body.

FC Bechyně - Sokol Mladá Vožice 1:1 ( 0:1 ) PK 2:4

Branka : R.Šťastný

Sestava :Vanýsek - M.Drozd , Hruška, Krejčí , J.Šťastný - Byrtus , R.Drozd , M.Vítek , Kodad- R.Šťastný , Zeman . Lávka : Bilko, Widla , Tomaň , Dynda

Dorost přivítal tým z druhé poloviny tabulky a vítězství mělo být povinností. Nestalo se , soupeř v první půli předvedl velmi pěkný fotbal.Přesto kluci byli lepším týmem , vypracovali si několik 100% šancí , ale žádnou neproměnili.Ve 32 minutě vyrobili nesmyslný faul v pokutovém území a Vožice PK proměnila. V druhé půli kluci ještě zvýšili otáčky, dostali soupeře pod obrovský tlak , zakončení vázlo.Povedlo se sice vyrovnat a vzápětí natřelit tyč, ale to bylo vše a to je málo. V následných pokutových kopech zklamaní kluci doslova vybouchli a poprvé po 4 letech prohráli tuto dovednostní soutěž.

Branky : Zeman , R,Šťastný

Sestava : Vanýsek - Podzimek , Hruška , Krejčí, J.Šťastný - Byrtus , M.Vítek , R.Drozd ,Kodad - Zeman , R.Šťastný . Průběžně střídali : Kotalík , Dynda , Cais, M.Drozd

Domácí tým byl před tímto zápasem jako jediný doma neporažen , naopak náš tým měl jako jediný plný počet bodů z venkovních zápasů. Další pikantností bylo to , že se proti sobě postavily dvě bratrské dvojice. V dresu Sepekova starší O.Podzimek (1996 ) a T.Vítek (1997) , v našem mladší z bratrů V.Podzimek(1998) a náš kapitán M.Vítek(1999).Do utkání nás postavení v tabulce pasovalo do role favorita , což kluci splnili.V celém zápase byli lepším týmem , jak pohybem s míčem , či bez , agresivitou , soupeře převyšovali i v rychlosti a práci s míčem. V první půli jednu ze zhruba šesti čistých gólových šancí proměnil Zeman , v druhé půli další z několika šancí zužitkoval R.Šťastný. Navíc ještě R.Drozd nastřelil tyč. Soupeř vyslal mezi tyče pouze jednu střelu se kterou si brankář Vanýsek ve spolupráci s Davidem Krejčím poradil.Bylo to již šesté vítězství v řadě , navíc tým již více než čtyři zápasy ( přesně 374 minut ) nedostal gól a upevnil svou pozici na čelních místech tabulky. Aktuální postavení je druhé místo 27 bodů při skore 43:6 . Vedoucí Nová Včelnice má stejný počet bodů a lepší rozdíl v bilanci o sedm branek ( 62:18 )