Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Říjen 28, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI : 1B TŘÍDA SK.C

FC Bechyně - Sokol Záhoří 2:2 ( 2:0 )

Branky : Maršál , Byrtus

V první půli byli domácí lepším týmem a šli do dvoubrankového vedení. V druhém poločase se karta obrátila a hostům se povedlo vyrovnat.

DOROST : 1A TŘÍDA SK.C

FC Bechyně - Sokol Chotoviny / FC MAS Táborsko B 1:0 ( 1:0 )

Branka : Zeman

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Hruška , Krejčí , Pindej - R.Šťastný , Něnička , R.Drozd , J.Šťastný - M.Vítek , Zeman . Lávka : Cais , Tomaň a Bilko

Ve vyhroceném a emotivním zápase o čelo tabulky berou naši dorostenci všechny body. Soupeř podpořen čtyřmi hráči Táborska odjíždí poražen.V první půli se nás tým prezentoval velmi dobrou hrou s výborným pohybem spolu s dúrazným napadáním a soupeř s tím měl problémy. Vypracovali jsme si několik 100% šancí . Jedinou branku vstřelil Zeman , když dorážel do brány pokutový kop zahrávaný M.Vítkem.
V druhé půli se hra vyrovnala , kluci trochu polevili a bylo to drama až do konce. Přestože se soupeř snažil ze všech sil vyrovnat , naší silnou zbraní je obranná činnost ( v deseti zápasech jsme obdrželi 6 branek ) a tak za celý zápas mířila mezi tyče pouze jedna střela a to z přímáku , kterou s přehledem zlikvidoval brankář.

ÚTERÝ 28.10.2014

Olympie Týn nad Vltavou - FC Bechyně 0:2 ( 0:0 )

Branky : Zeman , Podzimek

Sestava :Vanýsek - Kotalík , Hruška, Krejčí , J.Šťastný - Něnička , M.Vítek , R.Drozd , Byrtus - Zeman , Kodad . Lávka : R.Šťastný , Pindej , M.Drozd , Podzimek , Cais

Poprvé v sezoně byli před tímto zápasem k dispozici prakticky všichni hráči . Z 21 kluků jsme vybrali 16 hráčů a odjeli do Týna v nabité sestavě.Lavička byla silná , nejlepší střelec začínal na lávce a s ním i řada dalších opor. Hráli jsme na velmi malém hřišti a v úvodu nám to dělalo problémy.Hrál se kontaktní fotbal a domácí měli iniciativu na svých kopačkách. V prvních patnácti minutách nevěděla obrana , kde jí hlava stojí a čelili jsme sérii rohů a přímáků. Od cca 20 minuty se zvedáme , zvykáme si a jsme fotbalovější a lepší tým. Vázne střelba a střely které vysíláme na bránu jsou spíše malými domů. Poločas končí 0:0 a víme , že bude druhá půle ještě hodně zajímavá.
Domácí přeskládají sestavu , zofenzivní hru vytažením Marušky a vlítnou na nás. Hned v úvodu druhé půle nás drží nad vodou brankář, když zlikviduje 100% šanci a chytá i další pokusy. Postupně vyrovnáváme hru a začínáme hrozit. Od cca 65 minuty začínáme utkání kontrolovat , získáváme převahu , kterou přetaví ve vedoucí branku Zeman. Poté Kodad pálí do tyče , a několik střel míří vedle. Druhý gól přichází v 77 minutě, přímák hned rozehrává Byrtus a nachází Podzimka a jeho parádní a vyvedená střela nedá domácímu brankáři šanci. V poslední tutovce je M.Vítek , který také pálí do tyče.