Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Září 13, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Muži měli odehrát svůj mistrovský zápas v Chyškách , pro nepřízeň počasí byl ale zrušen a přesunut na náhradní termín.

DOROST : 1A Třída sk.C

FAMT Meteor Tábor - FC Bechyně 0:4 (0:3 )

Branky R.Drozd 2 , R,Šťastný 2

Sestava : Vanýsek - Pindej, Krejčí , Hruška , Kotalík - Byrtus , R.Drozd , Podzimek , J.Šťastný - Dynda , R.Šťastný . Lávka : Tien Nguyen , M.Drozd , Bilko , Cais

Dorost na tento zápas odjížděl v značně oslabené sestavě . Mimo byli čtyři hráči základní sestavy. Tým se s tím vypořádal skvěle , přestože ze standartní záložní řady zbyl jediný hráč. Hned druhé minutě jdeme do vedení , když parádní přihrávku Vojty Podzimka zužitkuje R.Drozd. Poté soupeř přebírá iniciativu, je fotbalovější, nám nejde skoro nic, ale velmi dobře hrající stoperská dvojice a skvělý brankář nás drží při vedení. Hrozíme z brejků , 100% šance neproměnují Byrtus a R.Šťastný . V závěru první půle v 38 a 41 minutě opět skórujeme .Střelci jsou R.Drozd a R.Šťastný . V druhé půli jde náš výkon nahoru , soupeře přehráváme a za půli pouštíme sporadicky.Když v 53 minutě skóruje R,Šťastný je rozhodnuto. Prostřídá se celý tým a v klidu kráčíme pro další tři body.

ŽÁCI : OP Tábor

FC Bechyně - Opařany / Dražice 11:0

Výsledky víkendových zápasů 5-6.9.2014

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně - Temelín 1:0 ( 0:0 )

Branka : L.Vrchota

Náš mužský tým zápas zvládl a přestože byl v kombinované sestavě se třemi dorostenci v základu , zaslouženě vyhrál.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - Nová Včelnice 0:2 ( 0:1 )

Tento zápas o první místo nezvládli kluci psychycky. Proti našemu snažení byla i rozhodčí Veidenthalerová , která neodpískala dva jasné pokutové kopy. Od 24 minuty hrajeme v deseti , jsme lepším týmem , ale do vítězného konce zápas nedostaneme. nastřelíme tyč , několik šancí spálíme .

1.FC Jistebnice - FC Bechyně 4:3 na PK 3:3 ( 1:1 )

Branky : Kudrna 2 , Cais

Vyrovnaný zápas skončil remízou a tak o vítězi rozhodly pokutové kopy. V těch byli šťastnější domácí.