Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Srpen 30, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI : 1 B třída sk .C

1:FC Jistebnice - FC Bechyně 6:3 ( 3:2 )

Branky Šimeček 2 , Mázor

Sestava : Makal , Kubasko , Vrchota T , Vrchota L , Skalák - Kavka , E.Byrtus , Vogeltanz , Mázor - Šimeček , Zeman . Lávka : Houdek , Vanýsek

V úvodu jde Bechyně do vedení po střele Šimečka . Jistebnice v zápětí vyrovnává a ve 12 minutě jde do vedení. Srovnáváme z pokutového kopu po faulu na Zemana Šimečkem . Do poločasu se soupeři povede vsítit vedoucí gól.
V druhé půli velmi rychle Bechyně vyrovnává. Poté přichází nedisciplinovanost hráčů a dvě červené karty. První Mázorovi po jeho faulu na Švába a druhou obdrží Šimeček. Toho Jistebnice využívá a střílí tři branky.

DOROST : 1a TŘÍDA SK.C

LOKO VESELÍ - FC Bechyně 2:4 ( 0:2 )

Branky : Zeman 2 , R.Drozd, Kodad

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Podzimek, Krejčí , J.Šťastný - Něnička , R.Drozd , M.Vítek , Kodad - Zeman , Hruška . Lávka : Dynda , Tien Nguyen, Bilko , Tomaň

V první půli hrajeme skvěle a náš tah dopředu je velký. Ve 3 minutě hlavičku Zemana odvrací na čáře obránce a v 8 minutě ( přesně 7.22 ) se radujeme. Zemanova střela končí v síti. Další šance postupně přicházejí , Kodad střílí do brankáře , Zemanovo střelu levačkou také stihne na čáře odvrátit obránce ,další náš pokus likviduje opět obránce na čáře , jedovatou střelu R.Drozda famozně brankář a také dva pokusy M. Vítka z přímáků chytá skvělý brankář Veselí. Druhá branka přichází v 41 minutě parádní kombinace s individuální parádičkou Vojtíška Podzimka a jeho přihrávka na zlatém podnose Štěpánovi Kodadovi a je veselo.
Hned ve 46 minutě nás Veselí zchladí a dramatizuje zápas, branka padá z rohového kopu opět po nedůsledném bránění hráče.Odpověď je rychlá .. 47 minuta R.Drozd , M.Vítek , Něnička a jeho pas Zemanovi znamená opět dvoubrankové vedení.V 66 minutě vyrobí jedinou minelu stopeři a je to o gól. Opět zapínáme na vyšší obrátky a R.Drozd v minutě 72 nám vrací dvoubrankové vedení. Další branku střílíme v 84 minutě Dyndou , ale brankář vyhodí rukou míč z brány a nepozorný rozhodčí branku nevidí.Přes naše protesty hosté tvrdí , že neví zda míč brankovou čáru přešel a rozhodčí branku neuzná.
Dorostenci potvrdili , že letos se s nimi musí počítat a vítězství na hřišti velmi dobře hrajícího Veselí na Lužnicí je důležité a cenné.

ŽÁCI : OP Tábor

FC Bechyně - Sokol Planá nad Lužnicí 1:5 ( 0:1 )

Branka : vlastní.

Přestože se kluci snažili , na soupeře nestačili.

Dorost : Druhé kolo Jihočeského poháru

Srpen 27, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Dimppl Mirovice / Siko Čimelice - FC Bechyně 1:3 ( 1:0 )

Branky : Zeman, Kodad , Hruška

Sestava : Vanýsek - Kotalík , Podzimek , Hruška, M.Drozd - Tien Nguyen , M.Vítek , R.Drozd , Kodad - Zeman , Dynda : Lávka : Krejčí ,Tomaň , J.Šťastný , Bilko

Snaživý a bojovný soupeř dal klukům pořádně zabrat. V úvodu je náš tým lepší , postupně protivník vyrovnává hru. Jsme nebezpečnější , vypracujeme si tři šance , neproměňujeme.Mirovice nás trestají z nenápadné střely. O přestávce přeskupíme sestavu , podpoříme ofenzivu a výsledek se dostaví. V úvodu druhé půle je v šancích Dynda a Kodad - výborně zasahuje brankář. V 59 minutě je vyrovnáno autorem je Zeman.Stále tlačíme, ale nadšeně bojující soupeř vzdoruje.Už to vypadá na penaltový rozstřel , když v 84 minutě proniká až před bránu Kodad a posílá nás do vedení. O minutu později je rozhodnuto , další útočná akce je zakončena gólovou střelou Hrušky.

Výsledky víkendu 23 - 24.8.2014

Srpen 24, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

MUŹI : 1B třída sk.C

FC Bechyně - SK Větrovy 2:1

Branky : Maršál , L.Vrchota

Ve vyrovnaném zápase se první radovaly Větrovy, V 45 minutě srovnal stav Maršál , v úvodu druhé půle vstřelil vítězní gól Lukáš Vrchota

Sestava : Makal - Kubasko , T.Vrchota , Sedlák , Albrecht - Kavka , L.Vrchota , Skalák - Maršál , Šimeček . Lávka : P.Byrtus , Mazor

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - FK Rašelina Soběslav 8:0 ( 2:0 )

Branky : R.Drozd 2 , Zeman 2 , Byrtus 2 , R.Šťastný , Něnička.

Sestava : Vanýsek - Kotalík , Podzimek , Krejčí , J.Šťastný - Něnička , M.Vítek , R.Drozd , Byrtus - Dynda , Zeman . Lávka :R.Šťastný , M.Drozd , Tien Nguyen , Tomaň

Přestože se kluci představili bez opor Pindeje , Hrušky a Kodada , zápas zvládli s bravůrou a nedali Soběslavi sebemenší šanci . Kádr je opravdu nabitý a bylo to vidět . Z týmu nikdo neodešel , naopak se z USA vrátil Petr Byrtus , opět začal hrát Martin Drozd a kádr na poslední chvíli doplnil z FC MAS Táborsko Patrik Něnička . Záložní řada ( BYRTUS , R.DROZD , M.VÍTEK ) vyšperkovaná čerstvou posilou Něničkou nedala soupeři šanci a jednoznačně ovládla hřiště. K tomu se přidala bezchybná hra obrany na čele s Vojtou Podzimkem a po dlouhé době hrajícím Davidem Krejčím , skvěle to zvládly i kraje Ondra Kotalík a Honza Šťastný . Parádně zahrál i útok a je z toho vysoké vítězství , pro soupeře ještě hodně milostivé , neboť v první půli jsem napočítal deset !!! 100% šancí z nichž jsme proměnili dvě .
Druhá půle a její úvod přinesl brankovou smršt , neboť na tři branky jsme potřebovali pět minut. Poté kluci polevili , ale kontrolovali celý zápas a ještě tři branky přidali a k tomu nastřelili dvě tyče. S výkonem u mě spokojenost , pouze výsledek měl být daleko vyšší. Snad se zakončení zlepší a bude to tam padat !!!!

Výsledek víkendu 16 - 17.8.2014

FC Bechyně - Sokol Mladá Vožice 3:1

Dorost - výsledky víkendové přípravy ( 9 -10.8.2014 )

Srpen 11, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Sobota :

Sokol Stádlec ( muži ) - FC Bechyně 3:4 (0:3)

Branky : Zeman , Kodad , Dynda , R.Drozd

V první půli výborný výkon a vedení 3:0. Několik dalších šancí zůstalo neproměněno.V druhé části se hra změnila, přestali jsme hrát po zemi a kombinačně , přizpůsobili jsme se hře soupeře vzduchem a souboje s muži prohrávali.Přesto jsme celý zápas měli pod kontrolou a ještě v 87 minutě vedli 4:1. Poté došlo vinou zranění Pindeje k přeskupení v obraně a toho Stádlec využil a dvěma brankami Klůfy z minut 87 a 90 korigoval zápas.

Neděle :

FC Bechyně - Tučapy dorost 3:2 ( 0:1 )

Branky : Zeman 2 , Šlehofer

Tento zápas se nám vůbec nevyvedl.Do utkání nenastoupil ze sobotní sestavy Pindej , volno dostal J.Šťastný. Do utkání ale zasáhli v sobotu odpočívající Podzimek a Kotalík. V obou víkendových zépasech chyběla klíčová trojice Hruška, R.Šťastný a Byrtus , mimo byl i Widla.Kluci viditelně podcenili soupeře a také se projevila únava ze sobotního těžkého zápasu s muži.V první půli jsme opticky o něco horším týmem a přestože si vypracováváme několik šancí ( 100% ) tak prohráváme.Chybující stoper pouští útočníka do sóla a to je proměněno. O poločase přichází průvan a hra se zlepšuje. Rychle otáčíme zápas, po chvíli přidáváme pojistku a v dalších šancích selhávají R.Drozd ( střílí do tyče ) a Kodad ( štřela trefí brankáře ).V závěru se soupeři povede zkorigovat výsledek.

Víkendového dvojutkání se zúčastnili : brankář Vanýsek - v obraně hráli Pindej , M.Drozd, J.Šťastný , Kotalík, Podzimek, Tomaň - na záloze : Bilko , Tien Nguyen ,R.Drozd , M.Vítek , Kodad a v útoku : Zeman , Dynda a Šlehofer.