Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Červenec 27, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

V pátek 25.7 zahájil dorost letní přípravu. Na sobotu 26.7 byl naplánován první ostrý křest nové sezony.Kluci odjeli do Koloděj na 7 ročník Koloděje Cupu.Za soupeře měli s mužské týmy SK Koloděje, Sokola Chrášťany a Olympii Týn B.Přestože jsme se ještě malinko potýkali s omluvenkami , odjeli jsme ve 13 hráčích. Mimo hru bylo několik opor z loňské sezony , neůčast obou stoperů Pepy Hrušky a Vojty Podzimka byla malinko znát.Dále chyběl Pavel Tien Nguyen , Ondra Kotalík, Martin Widla a Radek Šťastný. Kapitán Marian Vítek s námi sice odjel , ale protože doléčuje zraněnou nohu odehrál cca 20 minut.

1.Semifinále :
SK Koloděje - FC Bechyně 0:6 ( 0:0 )

V utkání dominujeme , v první půli své šance neproměňujeme.Koloděje mají dvě šance , první vytlačí brankář a tyč a druhou chytá.V druhé půli ještě zvyšujeme tempo , jsme výrazně lepší a své šance dokážeme i zužitkovat. Zasloužený postup do finále

Branky : Zeman 3, Šlehofer, M.Vítek
Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Krejčí , Pindej, J.Šťastný - Šlehofer , R.Drozd, Něnička, Kodad - Dynda, Zeman . Lávka : M.Vítek , Bilko

2 semifinále : Olympie Týn B - Sokol Chrášťany 3:0 ( 3:0 )

Finále : FC Bechyně -Olympie Týn B 3:6 ( 1:1 )

Ve vrcholu turnaje se hrál vyrovnaný velmi rychlý a atraktivní fotbal.Do utkání pro zranění nezasáhl Krejčí , což se ukázalo jako velká ztráta. Soupeř je aktivnější , má mírnou převahu a tu vyjádří i střelecky. Ve 28 minutě jde do vedení . Rychle odpovídáme, ve 34 minutě je ve vápně faulován Zeman a nařízenou penaltu náš kapitán M.Vítek promění .Takto končí i poločas.
Ihned v úvodu druhé půle jde Týn do vedení, když je faulován náš bránící hráč a kluci přestávají hrát.Rozhodčí nepíská a útočník jde sám na bránu a nemýlí se. O chvíli později je to již o dvě branky, po našem špatném odkopu. Přichází i čtvrtý gól a zdá se být rozhodnuto.Ale není. Dynda svým důrazem obírá o míč obráce a nedává brankáři šanci 2:4. Po chvíli nádherný centr uklízí do brány Zeman 3:4. Můžeme i vyrovnat , Dynda postupuje sám na bránu , v zakončení selže a je zde brejk ,který znamená vedení Týna 5:3. Vše vrháme do útoku , máme ještě 10 minut a vypracováváme si tři vyložené šance. Hlavně ta Něničky volá po brance,ale technické zakončení těsně míjí tyč.Poslední branka přichází v úplném závěru, v poslední minutě ,kdy už jsme všichni v útoku.

Branky : Zeman , M.Vítek , Dynda

Sestava : Vanýsek - M.Drozd , Zeman, Pindej, J.Šťastný - Bilko, Něnička,R.Drozd, Kodad - Šlehofer , Dynda . Lávka M.Vítek

Hodnocení : Kluci předvedli parádní výkony a naznačili, že letos i vzhledem k tomu ,že z týmu nikdo neodešel a že začínají dorůstat , by mohli být štikou soutěže.Překvapili mě v konfrontaci s mužskými týmy svým důrazem , nikomu nedali nic zadarmo , měli výborný pohyb , rychlostně muže převyšovali. Bohužel hořeli v proměňování šancí a finále rozhodla i větší zkušenost soupeře.Přesto celému týmu palec nahoru.V další přípravě nás 9 srpna čeká ve Stádleci domácí Sokol.