Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Červen 20, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Muži :1B třída sk.C

Zisk 38 bodů s bilancí 11 - 5 - 10 a skóre 48-38 zajistil šesté místo .

Dorost :1A třída sk.C

Dorostenci díky výbornému jaru ( 26 bodů ) získali celkem 41 bodů s bilancí 11 - 4 - 0 - 9 při skóre 74:73 a umístili se na šestém místě.

Žáci starší : OP Tábor

V okresním přeboru starší žáci získali celkem 10 bodů s bilancí 3 - 0 - 1 - 14 a umístili se na osmém místě

Žáci mladší : OP Tábor

Mladší žáci získali v okresním přeboru 16 bodů s bilancí 4 - 1 - 2 - 5 a umístili se čtvrtí . V poháru OFS obdadili druhé místo , když postupně zdolali LOKO Veselí , Meteor Tábor a SK Větrovy , ve finále podlehli na pokutové kopy Sokolu Chotoviny

Poslední utkání letošní sezony odehráli naši mladší žáci .

Mladší žáci jako poslední tým zakončili svou mistrovskou sezonu. Ve čtvrtek 19.6.2014 v Chotovinách odehráli finálový zápas poháru OFS.Soupeřem jim byl domácí tým Sokola Chotoviny,účastník krajského přeboru.kluci odehráli parídní zápas,který v normální hrací době skončil 2:2.O vítězi rozhodovaly pokutové kopy,ve kterých byli úspěšnější domácí.

Sokol Chotoviny - FC Bechyně 3:2 na PK 2:2 (2:2)

Branky : Kudrna, vlastní.

Sestava : Šafránek.Mazur,Šťástka,Jaroš,Vaníček,Filip,Král,Kudrna,Makovec,Malý

Výsledky víkendových zápasů 14-15.6.2014

Červen 16, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

O tomto víkendu se představily pouze týmy mužů a dorostu . Starší žáci už mají po sezoně , mladší svůj poslední zápas odehráli ve čtvrtek. V sobotu odjížděli muži do Smetanovy Lhoty s cílem bodovat , bohužel nepovedlo se. Smetanova Lhota nastoupila i s Kollerem, který vstřelil rozdílový gól.Dorost se představil domácímu publiku v neděli a pokračoval v jarním vítězném tažení a prodloužil svou vítěznou šňůru již na pět zápasů.Tentokrát s prázdnou odjel tým FK Rašelina Soběslav. Mladší žáci sehráli ve čtvrtek domácí zápas s Veselím a po remíze 0:0 se rozhodovalo v pokutových kopech. Zde byl úspěšnější soupeř a tak si z Bechyně odváží dvoubodové vítězství.

MUŽI : 1B třída sk.C

Smetanova Lhota - FC Bechyně 3:2 (2:1)

Branky : Boris , Tůma.

Naši hráči prohrávali 0:2 , těsně před koncem poločasu dokázali snížit. V druhé půli přes bojovnost se výsledek obrátit nepovedlo.

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - FK Rašelina Soběslav 4:1 (1:0)

Branky : Zeman 2, R.Drozd , Widla

Sestava : Vanýsek - Kotalík , Hruška , Podzimek , Kodad - Bilko , M.Vítek , R.Drozd , Tien Nguyen - Widla , Zeman

Přestože dorost na jaře válí , do tohoto zápasu jsme vstupovali s respektem. Soběslav je naším sousedem v tabulce a nám z různých důvodů chybělo šest hráčů .Nastoupili jsme v jedenácti hráčích,svou příležitost dostali i kluci kteří na jaře plnili roli náhradníků.V úvodu je Rašelina lepší,v týmu je řada změn a sestava si k sobě sedá.Postupně vyrovnáváme hru a od 20 minuty zápas kontrolujeme.První branku střílí Zeman ,další šance Zemana a Drozda neproměňujeme, Widla trefuje břevno.V úvodu druhé půle je v šanci Zeman, střílí těsně vedle , přesto v 63 minutě opět Zeman dává druhý gól.V 65 minutě je to již 3:0, kdy Zemanovu střelu doráží do prázdné brány Widla. V sedmdesáté minutě dostává zbytečnou červenou Hruška a jdeme do deseti , toho Soběslav využívá.Rychle snižuje na 1:3 a dostává se do další šance, střelu brankář vytěsní na roh.Rozuzlení přichází v 83 minutě, kdy rozhoduje Romča Drozd.Přestože se hrál opticky docela vyrovnaný fotbal, tak jsme soupeře přehráli hlavně pohybem bez míče a tahem dopředu.Brankových šancí si kluci vytvořili mnohonásobně víc než soupeř a vyhráli zcela po zásluze.

ŽÁCI MLADŠÍ : OP Tábor

FC Bechyně - FK LOKO Veselí 0:1 na PK 0:0 (0:0)

Přestože kluci předvedli velmi dobrý výkon,prohráli.Na vině je neproměnění mnoha šancí a totální kolaps při střelbě pokutových kopů.

Sestava : Šafránek , Šťástka,Filip,Kudrna,Vaníček,Král,Jaroš,Makovec,Malý,Mazur

Výsledky víkendových zápasů 7 - 8.6.2014

Červen 08, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Muži se představili v netradičně sobotním čase od 10.00 na domácím hřišti.Soupeřem byl Meteor Tábor. Dorostenci odjížděli na svůj zápas také v sobotu,s výkopem od 10.00,soupeřem byla Mladá Vožice.Žáci se představili domácímu publiku v neděli v 10.00, utkali se s Planou nad Lužnicí.

FC Bechyně - Meteor Tábor 1:1 (0:0)

Branka : Byrtus

Bližší podrobnosti zatím nedodány…

Sokol Mladá Vožice - FC Bechyně 1:4 (1:2)

Branky: Kodad , M.Vítek, Dynda, Zeman

Sestava : Vanýsek - Kotalík, Hruška, Podzimek , J.Šťastný - Tien Nguyen, M.Vítek, R.Drozd, Kodad - V.Dynda, Zeman. Průběžně střídali : Pindej , Widla

Úvod první půle je dobrý, kluci jsou lepším týmem a po zásluze jdou do vedení. V 16 minutě přihrává R.Drozd Kodadovi a pro toho není problém proměnit.Poté je v šanci Zeman ,vysoko přestřelí.Ve 22 minutě je ve vápně faulován Zeman,pokutový kop promění M.Vítek.Následně přestáváme hrát,Sokol vyrovnává hru a ke konci první půle je i lepším týmem.Nejprve nás podrží brankář,který likviduje dvě těžké střely z cca 20 metrů, umístěné k tyčím brány,ale přesto soupeř kontaktní branku střílí.Ve 45 minutě zahrává přímák a z náběhu hlavičkou snižuje.
O poločasové přestávce je průvan v kabině a to viditelně zabírá.Do druhé půle vstupuje jiný tým, předvádíme parádní fotbal,náročný na pohyb a kombinaci, hrajeme po zemi,zvyšujeme i důraz a na hřišti kluci dominují.První tři 100% šance sice neproměňují,ale pak to přichází.58 minuta,opět faul na Zemana,přímý kop zahrává M.Vítek a míč posílá přímo na hlavu Dyndy 1:3. Za pět minut přidáváme další gól Zemanem.Poté prostřídáme tým,a v klidu kráčíme pro další výhru.Ještě se dostáváme do několika šancí,ale střelu Dyndy vytáhne famózně brankář,dvě šance Hrušky končí vedle brány.

ŽÁCI :OP Tábor

FC Bechyně - Sokol Planá nad Lužnicí 1:5 (1:1)

Branka:M. Dynda

V první části mají kluci více ze hry,šance nepromění.V druhé půli soupeř zpřesnil hru,vypracoval si šance,které dokázal proměnit.vyhrál po zásluze.

Výsledky víkendových zápasů 31.5 - 1.6.2014

Červen 01, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Tento víkend byl na zápasy poměrně chudý . Do hry zasáhly pouze týmy mužů a dorostu.Muži zajížděli do Malšic a dorost sehrál domácí zápas s Olympií Týn.Žáci měli odložené kolo.

Malšice - FC Bechyně 0:2 (0:0)

Branky:Boris,L.Vrchota

Cenné vítězství našeho prvního týmu.Po vyrovnané první půli přišly dvě branky z kopaček Borise a Vrchoty L, díky nimž si muži odvážejí cenné tři body.

Dorost : 1A třída sk.C

FC Bechyně - Olympie Týn nad Vltavou 2:1 (1:1)

Dorostenci podali další výborný výkon a připsali si sedmé jarní vítězství z devíti zápasů.V úvodu malého regionálního derby byl aktivnější Týn nad Vltavou a dostal se z pokutového kopu do vedení.Vyrovnání přišlo poměrně brzy,ve 24 minutě dopravil míč do brány Pavel Tien Nguyen.Od tohoto okamžiku přebírají kluci otěže zápasu,zvyšují tempo hry a začínají být nebezpečnější.Druhá půle už je jednoznačně v režii FC Bechyně.Kluci ještě zvyšují tempo,zpřesňují hru a na bránu brankáře Kubíka se valí jedna útočná vlna za druhou.Přetížená obrana často chybuje,ale Týn drží ve hře v tomto zápase skvěle chytající brankář.Poprvé se radujeme po střele Kodada,ale hlavní rozhodčí,přestože pomezní nic nesignalizoval,branku pro offside neuznává.Přesto druhý,vítězný gól střílíme,po nádherném křížném míči Ondry Kotalíka se uvolní Petr Zeman a střílí přesně podél brankáře.

Branka : Tien Nguyen , Zeman

Sestava : Vanýsek -Kotalík,Hruška,Podzimek,J.Šťastný-Tien Nguyen,M.Vítek,R.Drozd,Kodad-Zeman,R.Šťastný.Průběžně střídal:Dynda