Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Duben 27, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Muži : 1B třída sk.C

1.FC Jistebnice - FC Bechyně 4:2 ( 2:0 )

V první půli byl soupeř aktivnější a ujmul se dvoubrankového vedení . V druhé půli náš tým přidal a v 60 minutě snížil Šimeček . Jistebnice ale velmi rychle získala svůj dvougólový náskok zpět . Po chybě brankáře Albrechta skorovali do prázdné brány . V 80 minutě se Bechyni povedl zdramatizovat zápas , branku střílel Byrtus . Při hře va-bank v minutě 90 ( plus 1 ) vstřelila Jistebnice čtvrtý gól .

Branky : Šimeček , Byrtus

Sestava : Makal ( 2 min Albrecht ) - Kavka , Tůma , Sedlák , Šimeček - Mázor ( 74 min R.Šťastný ) , Borys, Byrtus , Vogeltanz - Vrchota.T, Vrchota.L

Dorost : 1A třída sk.C

FC Bechyně - TJ Kunžak 6:0 ( 4:0 )

Výborná jarní hra dorostu byla v tomto zápase zapomenuta . Přes vysoké vítězství kluci podali nejslabší jarní výkon . Asi je ukolébal rychlý gól z druhé minuty po hezké kombinační akci . R. Drozd posílá balon na křídlo , ten přebírá Zeman a centruje . Centr sklepává R.Šťastný na volného Tien Nguena , který do prázdné branky skóruje. Další branky přicházejí až v druhé části první půle , střelou ze střední vzdálenosti dává gól Drozd , následuje branka z přímáku , autor je M. Vítek a další gól R.Drozda . Druhá část je ještě horší než první , kluci se na hřišti plouží , hra je hodně pomalá , přesto jsme výrazně lepší a střílíme dva góly Zemanem . spokojenost musí být pouze s výsledkem , s předvedenou hrou nikoliv . Ta zůstala hodně za očekáváním a možnostmi týmu . Prakticky všichni zranění hráči jsou fit , chyběl pouze brankář Vanýsek ( od dalšího utkání už by měl být zdráv ) a Dominik Římanek . Dnešní výkon by na výhru v dalším kole , kdy hostíme Sepekov rozhodně nestačil.

Branky : Zeman 2 , R.Drozd 2 , M.Vítek , Tien Nguyen

Sestava : Kuboušek - Pindej , Hruška , Podzimek , Kotalík - Tien Nguyen , M.Vítek , R.Drozd , Kodad - Zeman, R.Šťastný . Průběžně střídali : J.Šťastný , Bilko , Widla ,V.Dynda

Žáci starší : OP Tábor

FC Bechyně - Černovice 1:7 ( 1:3 )

Branka : M.Dynda

Žáci mladší : OP Tábor

FC Bechyně - Sokol Sezimovo Ústí 6:2 ( 1:0 )

Branky : Kudrna 6

Výsledky víkendových zápasů 19 -20.4.2014

Duben 20, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Bechyně - Sokol Sepekov 3:1 ( 0:1 )

První půle nabídla špatný výkon domácího týmu , podpořený zbytečnou červenou kartou Jakuba Kubaska . Do druhé půle vstoupil zcela jiný tým , i v deseti dokázal hosty dostat pod tlak a přišlo rychlé vyrovnání Tůmou . Druhou branku střílel Byrtus z pokutového kopu . Rozhodnutí měl na noze v 78 minutě T.Vrchota , ale v sólovém uniku přestřelil . Přesto třetí branka přišla v 82 minutě , střelcem byl Vogeltanz .

Branky : Tůma , Byrtus , Vogeltanz

Sestava : Makal - Albrecht , Sedlák ,Kubasko , Kavka ( 46 min Mázor ) - Peterka ( 84 min R.Šťastný ) ,Byrtus , Borys , Vogeltanz - Vrchota.T , Tůma ( 6é min Houdek ) . Na lávce byl do zápasu ještě připraven Zeman

Meteor Tábor - FC Bechyně 5:2 ( 3:2 )

Na jaře se dorostu daří a tak po výhře v minulém kole nad prvním týmem soutěže jsme si věřili i na dalšího z favoritů , třetí tým tabulky domácí Meteor. Bohužel tým pronásledují série zranění , před zápasem byli mimo brankář Vanýsek , Kodad , J.Šťastný, Pindej . Chyběl i druhý brankář Rejnart , ten se na tým opět vykašlal . Do zápasu jsme vstupovali ve dvanácti hráčích . Rychle prohráváme po chybě brankáře , ale jsme lepším týmem a ve dvacáté nminutě již vedeme 2:1 . Poté soupeř šlapákem posílá do nemocnice Domču Římanka a tuto ztrátu již nejsme schopni ustát . Rozpadá se nám pravá strana a toho soupeř využívá . Do poločasu otáčí zápas . V druhé půli se ještě snažíme , Meteor rozhoduje v 69 minutě kdy střílí čtvrtou branku . V 76 z přímáku dostáváme poslední gól .
Přesto si kluci zaslouží pochvalu , na jaře hrají velmi dobře a opět nastoupili proti soupeři , který disponoval sedmi !!! dorazovými hráči ročníku 95 . V našem týmu není ani jeden dorazový hráč , tým je složen pouze z ročníků 96 , 97 a 98 a jeho čas přijde již od následující sezony .

Branky . R. Šťastný 2

Sestava : Kuboušek - Kotalík , Podzimek , Hruška , Tien Nguyen - R.Šťastný , M.Vítek , R.Drozd , Římanek ( 24 min Bilko ) - Zeman , Dynda

ŽÁCI : Okresní přebor

Sokol Sezimovo Ústí - FC Bechyně 7:1 ( 3:0 )

Branka : Kuboušek

VÝSLEDKY VÍKENDOVÝCH ZÁPASŮ 12 -13.4.2014

Duben 12, 2014 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Ratibořské Hory - FC Bechyně 4:2 ( 1:0 )

V úvodu taháme za kratší nitky a v 9 minutě po centru a dorážce střílí vedoucí branku Ratibořské Hory . Rychle se hra vyrovnává a do poločasu se ve velkých šancích objevují Tůma a Boris , oběma radost kazí brankář . Hned ve 47 minutě si nešťastně sráží míč do vlastní brány Albrecht a je to 2:0 . Muži bojují dál a snižují L.Vrchotou v 56 minutě.Soupeři se podaří odskočit další smolnou brankou v minutě 67. V 79 minutě R.Šťastný parádní přihrávkou nachází L.Vrchotu a ten se nemýlí 3:2 . V hektickém závěru se snažíme vyrovnat , bohužel při hře va -bank v minutě 90 inkasujeme čtvrtý gól .

Branky : Vrchota L 2

Sestava : Makal - Kubasko , Vrchota L , Sedlák , Albrecht ( 54 min Zeman ) - Kavka , Vogeltanz , Boris , Mazor - Tůma ( 64 min Michalec ), Vrchota T ( 77 min R. Šťastný )

DOROST : 1A třída sk.C

FC Bechyně - Nová Včelnice 5:2 ( 4:1 )

Překvapení kola . Nová Včelnice je vedoucí tým soutěže , před dnešním zápasem ztratila pouhé tři body . Kluci se nelekli a nastoupili ve velkém stylu . V 5 minutě nás Zeman posílá do vedení a v 11 R.Šťastný zvyšuje na 2:0 . Hrajeme skvěle a šance přicházejí jak na běžícím páse . Do poločasu střílíme další dva góly( Zeman a R.Šťastný ). Soupeři se povede snížit ve 45 minutě první střelou na bránu po standartní situaci . Do druhého poločasu vstupuje soupeř s přeskládanou sestavou ofenzivně naladěnou a dostává nás pod tlak . My se zaměřujeme na obranu , soupeře držíme stále mimo dostřel a chodíme do brejků . Jeden je smrtící a znamená vedení 5:1 . Střelcem je opět R.Šťastný. Nové Včelnici se povede pouze kosmeticky upravit výsledek brankou ze 79 minuty. Všichni kluci podali bojovný až heroický výkon a za to jim patří dík . Tým se v tomto zápase skvěle vypořádal s absencí několika hráčů , z nichž nejnepříjemější je dlouhodobá absence našeho prvního brankáře Vanýska pro zlomenou ruku . Dále chyběli J.Šťastný ( výron v kotníku ) a Římanek ( povolený start za FC MAS Táborsko v 1 lize dorostu )

Branky : R.Šťastný 3 , Zeman 2

Sestava : Rejnart - Pindej , Podzimek , Hruška , Kotalík - Tien Nguyen , M.Vítek , R.Drozd ,Kodad - Zeman , R.Šťastný . Průběžně střídali Dynda , Widla , do hry byl připraven Krejčí