Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Říjen 27, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

MUŽI - 1 B třída sk.C

Božetice - FC Bechyně 0:0

Podle trenéra týmu je remíza velkým zklamáním . Tým měl získal tři body , ale nepovedlo se . Proti bylo neproměňování šancí a také neproměněný pokutový kop. Další podrobnosti a sestava realizačním týmem nedodána.

DOROST - 1A třída sk.C

FC Bechyně - Nová Bystřice 2:1 na PK 1:1 (0:1 )

I zde je výsledek velkým zklamáním . Povinnost byla získat s předposledním týmem tři body . Zisk dvou je asi víc než nic , přesto zklamání . Soupeř předvedl velmi důraznou hru a po chybě brankáře Rejnarta šel v první půli do vedení . Do druhého poločasu jsme do brány postavili naší brankářskou jedničku a ten již soupeři skorovat nedovolil . Společně s obránci zlikvidovali všechny náznaky šancí . Přestože jsme měli stálou převahu , předvést kombinační akci bylo nad naše dnešní síly . Vázl pohyb , nasazení , chu´t do hry a jakákoliv myšlenka . vyrovnat se nám povedlo až poslední akcí zápasu po ose M.Vítek , R.Drozd a střelcem byl Zeman . Následné pokutové kopy určily vítěze zápasu . Tři roky jsme v této disciplíně nepoznali hořkost porážky , nyní jsme od ní byli blízko . V druhé sérii nedal Pindej , soupeř neproměnil až v páté , kdy brankář Vanýsek se konečně probral a střelu chytil . Totéž soupeř zopakoval v šesté sérii , Romča Drozd se ale nemýlil a tak vítězství a bonusový druhý bod je náš . Přesto ale předvedený výkon týmu byl velkým zklamáním . Že by se na výkonu projevila sobotní Stifter párty v kulturním domě ?

Branky : 90 min Zeman , rozhodující PK R.Drozd

Sestava : Rejnart ( 46 Vanýsek ) - Kotalík , Pindej , Podzimek , M.Drozd - Dynda , M.Vítek , R.Drozd , J.Šťastný - R.Šťastný , Zeman . Lávka : Vanýsek , Tien Nguyen , Mrkvička , Widla ,Filip

ŽÁCI STARŠÍ :OP Tábor

FC Bechyně - Sokol Sezimovo Ústí 0:5 ( 0:2 )

Kluci bojovali ale na soupeře nestačili . Vítězství Sokola je zcela zasloužené .

Kdy jít na fotbal ? Termíny zápasů našich týmů v tomto týdnu

Říjen 21, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Jako první do soutěžního klání vstoupí v sobotu domácím zápasem starší žáci . Soupeřem žákovského týmu bude v posledním kole okresního přeboru Sokol Sezimovo Ústí . Získají naši žáci tři body ? Přij´dte se podívat a podpořit naše mladé hráče . Výkop je v 10.00 a utkání bude řídit rozhodčí Karel Třešňák

V sobotu své soutěžní utkání odehrají i muži . Zajíždí k druhému venkovnímu zápasu za sebou , tentokrát na hřiště Božetic . Soupeř se zatím krčí na třináctém místě se ziskem 5 bodů a bude chtít doma určitě naplno bodovat . Muži budou vstupovat do zápasu jako mírní favorité , posilněni ziskem šesti bodů z posledních dvou zápasů a také vítězstvím nad ledrem soutěže . Pojeďte podpořit muže do Božetic . Výkop je ve 14.30 a hlavním rozhodčím je Šíma.

V neděli hraje další domácí zápas dorost . Předsezonní očekávání byla veliká a to i díky vyvedené letní přípravě . Start do sezony se nepovedl , tým se potýkal s neobykle velkým množstvím zranění , ale poté kluci zabrali . Z posledních čtyřech zápasů třikrát bodovali a drápou se tabulkou vzhůru.Teď je čeká předposlední tým soutěže Nová Bystřice a povinnost velí jednoznačně zvítězit .Téměř všichni marodi , a to včetně dlouhodobých jsou již fit a tým by měl být skoro v plné síle . Absentovat bude pouze snajper Štěpán Kodad . Toho v útoku nahradil bývalý třetí nejlepší střelec KP starších žáků Petr Zeman a svou novou roli potvrdil v minulém zápase čtyřmi brankami . Bude mu to střílet i v neděli? Potvrdí tým kolem kapitána Mariana Vítka zlepšující formu ? Přij´dte se podívat . Výkop je v 10.00 , hlavním arbitrem je Pávec.

Výsledky tohoto víkendu 19 - 20 . 10 . 2013

Říjen 20, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

V tomto kole jsme byli zvědavi hlavně na výsledky mužů , kteří zajížděli na hřiště vedoucího týmu 1B třídy FC Chýnov a také dorostu . Ten měl doma potvrdit v zápase s posledním týmem 1A třídy roli favorita .

MUŽI : 1B třída sk.C

FC Chýnov - FC Bechyně 2:4 ( 2:1 )

V Chýnově se zrodil překvapivý výsledek . Tři body si naši hráči a to hlavně za výkon v druhé půli zaslouží .

Sestava : Makal - Mazor , Vrchota T , Vrchota L , Skalák - Kavka , Boris , E.Byrtus , Vogeltanz - maršál , Tůma . Lávka : Albrecht , Házi , Bočan , Šimeček

Branky : Maršál 2 , Bočan , Šimeček

FC Bechyně - Sokol Bernartice 9:0 ( 6:0 )

Z první akce vstřelili naši dorostenci gól ( 1 minuta ) a v minutě 15 již byl stav 3:0 . Velmi dobrou hrou , hlavně v první půli byl průběžný stav neustále navyšován . Přes mnoho dalších šancí , však kluci kýžený desátý gól nevstřelili .

Sestava : Vanýsek - J.Šťastný , Pindej , Podzimek , Kotalík - Římanek , M.Vítek ( K ) , R.Drozd , Filip - Widla , Zeman . Lávka : R.Šťastný , Tien Nguyen , Dynda , M.Drozd , Rejnart

Branky : Zeman 4 , M.Vítek , Widla , R.Šťastný , Pindej , Rejnart

ŽÁCI STARŠÍ -OP Tábor

FC Bechyně - FAMT Meteor Tábor B 0:4 ( 0:3 )

Kluci bojovali , ale na herně vyspělejšího soupeře nestačili .

ŽÁCI MLADŠÍ - OP Tábor

FC Bechyně - Sokol Chotoviny 1:3 ( 0:1 )

Ve vyrovnaném zápase se usmálo štěstí na soupeře . Rozhodující branka přišla až v nastaveném čase při hře va bank .

Branka : Šťástka

Kdy jít na fotbal ? Termíny zápasů našich týmů v tomto týdnu.

Říjen 14, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Ve středu 16.10 vstoupí do svého posledního podzimního zápasu v okresním přeboru MLADŠÍ ŽÁCI . Soupeřem jsou Chotoviny B Výkop je v 16.30 . Hlavním rozhodčím je Karel Třešňák .

V sobotu 19.10 na vlastním hřišti přivítají STARŠÍ ŽÁCI Meteor Tábor B . Soupeř vede okresní přebor bez ztráty bodu s impozantním skóre 65:6 ( 7 zápasů ) a je jasným favoritem . Kluci ale určitě nedají svou kůži zadarmo . Výkop je v 10.00 a arbitrem je opět Karel Třešňák

V neděli 20.10 vstoupí v 10.00 ke svému dalšímu zápasu DOROST . Soupeřem jsou Bernartice . Po dvou výhrách na pokutové kopy přišla těsná prohra v Sepekově , ale co mrzí víc , tak také zranění dvou klíčových hráčů , nejlepšího střelce týmu Štěpána Kodada a kapitána Mariana Vítka . Oba mají po zápase se Sepekovem těžký výron v kotníku . Do zápasu by ale měli poprvé v sezoně zasáhnout dlouhodobě zranění Vojta Dynda , Pavel Tien Nguyen a také po třech zápasech uzdravený Martin Drozd . Nálada v týmu je bojovná a tak se přij´dte podívat , zda náš rezervní tým získá další vítězství , Výkop je v 10.00 a hlavním arbitrem je Fiala

V neděli odehrají svůj další mistrovský zápas naši MUŽI . Jedou na hřiště vedoucího týmu FC Chýnov . Poslední domácí zápas přinesl důležité tři body s těžkým soupeřem a všichni věříme , že bodový zisk přijde i v Chýnově . Do zápasu zasáhnou i oba naši hříšníci , vykartovaní Emanuel Byrtus a Jakub Kubasko . Výkop je v neděli v 15.30 a hlavním rozhodčím je Chalupa a delegátem Bicek

Výsledky víkendových zápasů 12 - 13 .10. 2013

Říjen 13, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

MUŽI 1B třída sk.C

FC Bechyně - 1.FC Boston Kluky 1:0 ( 0:0 )

Branka : Peterka

Díky bojovnosti a nasazení náš tým konečně bral tři body . V první půli přes opticky vyrovnanou hru byl více nebezpečný soupeř , v druhé půli zase náš tým . Vítězství se nerodilo lehko , ale po brance Peterky zůstaly tři body doma .

DOROST : 1A třída sk.C

Sokol Sepekov - FC Bechyně 3:2 ( 0:1 )

Branky : Kodad , Zeman

sestava : Vanýsek - Kotalík , Pindej , Zeman , J.Šťastný - Římanek , M.Vítek , R.Drozd , Podzimek - R.Šťastný , Kodad - Střídali : Rejnart , Filip

Utkání dvou rozdílných poločasů . V první půli byl na hřišti pouze jeden tým . Z mnoha šancí jsme vstřelili jednu branku , minimálně pět dalších neproměnili . V závěru první půle jsme sice dali druhý gól , ale ten uznán pro offside ? nebyl . V druhé půli přešel soupeř na taktiku nakopávaných míčů , čemuž jsme se přispůsobili a výkon šel výrazně dolů . Sepekovu se povedlo v 66 minutě vyrovnat ale v 78 minutě jdeme po nádherně sehrané standartce znovu do vedení . Bohužel nekoncentrovanost vedla k tomu , že Sokol po rozehrání ihned v minutě 79 vyrovnal . V hektickém závěru se domácím povedlo strhnout výhru na svou stranu brankou z 89 minuty . Škoda ztracených bodů , soupeř nás vyškolil z produktivity , vypracoval si pět šancí , mezi tyče mířilo pět střel a byly z toho tři branky . S produktivitou , kterou předvedly naše naděje však na výhry myslet nemůžeme .

ŽÁCI STARŠÍ : OP Tábor

FC BECHYNĚ - Opařany / Řepeč 3:1 ( 2:1 )

Branky : M.Vítek 2 , M.Dynda z penalty

V úterní dohrávce se žáci dlouho trápili , přestože šli do vedení brankou Matěje Dyndy z pokutového kopu za faul na Dalibora Kliku . Soupeři se kapitánem Štecherem povedlo vyrovnat a měl i další šance . V patnácté minutě do zápasu vstupuje i kapitán dorosteneckého týmu M.Vítek ( stále věkem st. žák ročník 99 ) a je po šancích soupeře . Vstřelil rychle druhou a pak i třetí branku a dovedl tým k vítězství

Planá nad Lužnicí - FC Bechyně 8:0 ( 2:0 )

Absence M. Vítka je citelně znát a tým žáků se s tím nedokáže vyrovnat . V první půli ještě bojuje , poté již pouze dohrává zápas .

ŽÁCI MLADŠÍ : OP TÁBOR

LOKO Veselí - FC Bechyně 4:1 ( 1:1 )

Vyrovnaný zápas ve kterém se loko dostane v druhé půli do vedení . V závěru dojde k přeskupení sestavy a hra va bank . Bohužel k vyrovnání nedojde , LOKO z brejků vstřelí uklidňující branky .

Říjen 06, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Úterý 8.11.2013

V úterý odehrají své odložené utkání na domácím hřišti naši žáci . Za soupeře jim bude v okresním přeboru tým Opařan - Řepče . Připíší si naše mladé naděje druhé vítězství v sezoně ? Výkop je od 16.30

Čtvrtek 10.11.2013

Mladší žáci zavítají na hřiště LOKO Veselí . Utkání začíná v 17.00

Sobota 11.11.2013 :

Źáci odjíždí k dalšímu utkání , tentokrát do Plané nad Lužnicí . Utkání začíná v 10.00

Muži se představí v domácím prostředí a nutně potřebují bodovat . Soupeřem bude nováček 1B třídy , tým Bostonu Kluky . Boston zatím podává velmi dobré výkony a drží se v horní části tabulky . My ale budeme chtít v domácím prostředí získat plný počet bodů a proto přij´dte podpořit naše hráče !!!!

Neděle 12.11.2013

Dorost odjíždí v dalším kole 1A třídy na třaskavé hřiště Sokola Sepekov . Naše naděje čeká vyhecovaný a velmi těžký zápas . Potvrdí parta kolem kapitána Mariana Vítka zlepšené výkony z posledních kol ? Uvidíme , cílem je naplno bodovat . Výkop zápasu je v 10.00

Výsledky víkendových zápasů 5-6.11.2013

Tento víkend byl na zápasová představení velmi chudý . Zápas žáků byl přeložen , dorostenci měli volno a tak hráli pouze muži . Představili se na hřišti Kavasu Větrovy a odjížděli bez bodu . Po vyrovnaném průběhu se štěstí usmálo na soupeře a tak tři body zůstaly na Větrovech . Škoda.

SK Kavas Větrovy - FC Bechyně 2:1 ( 1:1 )