Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21

Září 28, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Muži :

FC Bechyně- 1.FC Jistebnice 0:2 ( 0:1 )

Ve vyrovnaném zápase byl soupeř byl šťastnější a dvě své šance proměnil . Perličkou zápasu byl premiérový start v dresu 1.FC Jistebnice Vojty Podzimka , který hraje na střídavý start v našem dorostu .

Dorost :

TJ Kunžak - FC Bechyně 3:4 na pokutové kopy ( 2:2 )

V normální hrají době remíza 3:3 a v následných pokutových kopech získal náš dorost vítězství a bonusový druhý bod . V první půli byla Bechyně o něco lepší , v druhé půli měl mírnou převahu soupeř . V následných pokutových kopech jsme byli 100% úspěšní a soupeř neproměnil v druhé a páté sérii .

Branky : Zeman , Římanek ,R.Šťastný , rozhodující PK R.Šťastný

Žáci starší :

1. FC Jistebnice - FC Bechyně 6:2

Branky : Kuboušek 2

Žáci mladší :

1.FC Jistebnice - FC Bechyně 3:6 ( 2:1 )

Branky : Šťástka 3 , Filip , Král , Kudrna

Výsledky víkendu : 21 - 22.9.2013

Září 22, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Muži : 1B třída sk.C

Sokol Sepekov - FC Bechyně 3:3 ( 2:0 )

Muží ve svém zápase prohrávali již 3:0 . Poté přišlo výrazné zlepšení hry a na hřišti zatím předposledního týmu soutěže zasloužené vyrovnání .

Branky :Šimeček 3

Dorost : 1A třída sk.C

FC Bechyně - Meteor Tábor 3:2 na pokutové kopy ( 0:1 )

V první půli byl soupeř lepší a šel do vedení . Hned v úvodu druhé půle vyrovnáváme a následně jdeme do vedení . vyrovnáno je naneštěstí z poslední akce zápasu v 90 minutě pro velké individuelní chybě jednoho z našich hráčů . následné pokutové kopy které mají určit vítěze jsou v režii brankáře Vanýska , který likviduje tři z pěti pokusů Meteoru . Klíčovými kameny tohoto vítězství byli brankář Vanýsek , stoper Zeman a středopolař M.Vítek

Branky : Rejnart , Kodad , rozhodující PK Pindej

Žáci : OP Tábor

FC Bechyně - Tučapy 4:3 ( 0:2 )

První půle byla z naší strany velmi špatná a Tučapy zaslouženě získaly dvoubrankové vedení . V druhé půli ale úřadoval M.Vítek , který dvě branky dal a na dvě nahrál .

Branky : M.Vítek 2 , Šťástka 2