Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/wp-db.php on line 57

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 36

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/cache.php on line 384

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 541

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 560

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 659

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el($output) in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/classes.php on line 684

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/query.php on line 21
FC Bechyně | 2013| Srpen

FC Bechyně

Fotbalový klub FC Bechyně
Subscribe

Archive for Srpen, 2013

Výsledky víkendu : 24 - 25 .8 .2013 : Muži vezou bod , dorost jednoznačně vyhrál

Srpen 25, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/fcbechyne.cz/fcbechyne.cz/wp-includes/formatting.php on line 82

Muži : 1B třída sk.C

Sokol Záhoří - FC Bechyně 0:0

Dorost : 1A třída sk.C

FC Bechyně - TJ ZD Kovářov 7:0 ( 3:0 )

Branky : Podzimek 2 , Kodad 2 , Římanek , Widla , Mrkvička

Sestava : Vanýsek - Kotalík , Pindej , Zeman , J.Šťastný - R.Šťastný , Podzimek , Římanek , Filip - Mrkvička , Kodad . Lávka : Widla , Krejčí

Do zápasu jsme vstupovali v oslabené sestavě , absence Byrtuse , R.Drozda , M.Drozda , Dyndy a Tien Nguyena měly být znát . Tým se ale semkl a od samého začátku na hřišti dominoval . Přestože jsme nepodali optimální výkon , jednoznačně jsme vyhráli . Soupeř nám vzdoroval pouze v úvodu zápasu a také prvních patnáct minut druhé půle . Výsledek je pro soupeře ještě poměrně milostivý , neboť jsme spálili minimálně dalších pět 100% šancí …

Dorost - generálka nevyšla . Muži Chrášťan byli nad naše síly .

Srpen 18, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

SOKOL CHRÁŠTANY - FCB 6:2 ( 3:2 )

Sestava : Vanýsek - Mach , Pindej , Mrkvička , Řimanek - R.Šťastný , Byrtus , Podzimek , J.Šťastný - Zeman , R.Drozd Lávka : Kotalík , Filip

Branky : Zeman 2

Úvod je náš a v šesté minutě střílí Zemi do břevna . Poté přebírá iniciativu soupeř a je to 2:0 . Snižujeme a hrajeme dál , Mrky pálí do tyče . Soupeř opět využívá našich chyb a je to 3:1 . Zemi snižuje a je o co hrát . V poslední minutě první půle Vláďa zázračně vychytá Koukola a drží naše akcie nad vodou .
Druhý poločas je v naší režii až do 80 minuty . Častěji a častěji držíme míč , lepšíme pohyb a snažíme se vyrovnat . nejblíže je k tomu Vojta Podzimek v 79 minutě . Jeho střelu gólman zázračně vytěsní na roh . V 82 minutě soupeř rozhoduje , již hrajeme va bank a Zemi je v útoku , dochází k přečíslení a rozhodnutí . V zápětí to při rozehrávce podklouzne našemu brankáři ( 84 minuta ) a je zde soupeřova pojistka . poté již rezignujeme a z povinnosti dohráváme zápas .

Muži - výsledek mistrovského zápasu

Srpen 17, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

FC Bechyně - Smetanova Lhota 2:1 ( 2:0 )

Branky : Sedlák , Byrtus

Muži - výsledek přípravného zápasu

Srpen 11, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

Sokol Bernartice - FC Bechyně 2:2

Branky : T.Vrchota , Tůma

Hráno v Bernarticích v neděli 11.8.2013 od 17.00 . Bližší podrobnosti zatím nedodány..

Dorost : 1 kolo poháru . Po podprůměrném výkonu těsná prohra

Srpen 10, 2013 By: admin Category: Nezařazené Comments Off

FC Bechyně - Meteor Tábor 2:3 ( 2:1 )

Branky : 6 minuta Podzimek , 37 vlastní Meteor

Sestava a hodnocení : Vanýsek ( 5.0 ) - Římanek ( 7.0 ) , Pindej ( 5.0 ) , Zeman (7.0 ) , Mrkvička ( 4.0 ) - R.Šťastný ( 4.0 ) , Podzimek ( 6.0 ) , Byrtus ( 7.0 ) , J.Šťastný ( 7.0 ) -R.Drozd ( 6.0 ) , Kodad ( 5.0 ) .. Lávka : Tien Nguyen ( 6.0 ) , Filip ( 6.0 ) Kotalík ( 6.0 ) , Widla - nehodnocen dnes jsem ho do hry ještě nepustil ..

Začátek vypadá dobře , jsme dravější , na zápas nabuzení a soupeře přehráváme . Rychle padá první gol , Štěpán utíká po křídle , u rohového praporku udělá kliku soupeři a posílá přesný pas po zemi na z druhé vlny nabíhajícího Vojtu Podzimka a ten střílí přesně , razantně po zemi k tyči . tento gól nás ale asi uspí a tak soupeř vyrovnává hru a začíná hrozit . první šanci zlikviduje brankář , stejně jako střelu ze střední vzdálenosti ale v šestnácté minutě je vyrovnáno . Stoper při odkopu netrefí míč a útočník je sám před bránou , podél vybíhajícího brankáře vyrovnává . Nic to s námi nedělá a tak můžeme i prohrávat , nesmyslně vybíhajícího brankáře zastoupí Petr Zeman . V polovině zápasu se hra vyrovnává a v závěru začínáme mít mírně navrch . 34 minuta dvě tutovky pálí Ondra Kotalík , první střelu vyráží brankář , druhá jde do tyče . přesto branku střílíme . Romča Drozd posílá střílenou přihrávku na svého lépe postaveného spoluhráče , tu si stoper soupeře sráží do brány.
Úvod druhé půle je špatný a hned v druhé minutě je vyrovnáno . Série chyb v obraně , kiks obou stoperů a je zde gól . Poté se hra vyrovnává , nebezpečnější je ale Meteor a tak se dostává do vedení , únik po naší levé straně a centr na volného hráče 2:3 … Můžeme vyrovnat , krásnou přihrávku mezi obránce dostává Štěpán Kodad a sprintuje sám na bránu . První střelu mu brankář vyráží a z dorážky střílí těsně vedle . Také ale můžeme dostat gól , střela letí do tyče Vlá´dovy branky . Přestože v závěru si vypracujeme obrovský tlak , vyrovnat se nám nepovede .

Hodnocení : prohráli jsme zaslouženě , hodnotím li celý zápas tak soupeř byl asi o tu branku lepší my jsme podali náš zatím nejslabší výkon . Vázl pohyb bez míče , soupeř nás přehrál také díky důrazu a tvrdé hře se kterou se někteří neuměli srovnat .Vázla jákákoliv souhra , vše bylo na náhodu a tři povedené přihrávky za sebou jsem skoro neviděl . Tým jako celek podal průměrný , nebo spíše podprůměrný výkon a musí se nad tím zamyslet . Jsme velmi silní v útoku , trochu více vázne obranná činnost mužstva , záloha se do obranných povinností moc nezapojuje a raději jenom útočí . Pokud chceme hrát na čele soutěže a tým na to máme se musíme rapidně zlepšit . ještě je čtrnáct dnů do soutěže a je potřeba tento závěr přípravy opravdu odmakat ..